Spodnje perilo microfila

H&M  

član od: 4.9.2004

sporočila: 78

tema odprta - 13. apr 2006 13:52 | ogledi: 4.663 | odgovori: 15

Upam, da ni kaj narobe, ce odpiram taksno temo..

A poznate to spodnje perilo? Izdelano je iz mikrovlaken, izdejujejo ga ali v enotni velikosti za vse, al pa njihova druga linija npr. ena velikost za S-M, druga za L-XL, nekak tako.. Sama sem si kupla nekaj casa nazaj eno spodnjo majcko in hlacke v enotni velikosti.. bi naj bila kao vsem prav.. Sama nosim drugace oblacila XS ali pa S in ne morem ravno rect, da je meni to prav! Ok, majca se gre.. v hlackah pa se skoraj zgubim! Pol sem si zdaj kupla za probo ene njihove "Low pants" hlacke velikost S-M.. Hm.. zgledajo male.. Sem mislila, da bodo fajn.. Ampak.. ne vem al mam samo jaz ta problem.. niso fajn! Zlezejo vsepovsod tja kamor naj nebi! Ja iz njih ratajo takorekoc tangice..

A se ima kdo kaksne izkusnje s tem perilom? Ste zadovoljne?

LP,

Heike

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. apr 2006 14:04

Jaz imam itak tangice iz tega, ki jih oblečem res, 1x, 2x na leto. prisegam na bombažne hlačke. In to lepe.

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

13. apr 2006 14:34

Jaz sem kupila nekaj parov hlačk in spodnjo majčko. Tudi sama nosim velikost XS in sem kupila najmanjši model (mislim, da je bil številka S) in so mi prav. model je dokaj miniaturen, samo mi je všeč. pa tudi udoben je. morda se malce preveč raztegne, ampak drugače je pa dober. pa tudi spodnja majčka je v redu. zdi se mi, da je to perilo zelo udobno. lp, tasyka Sporočilo je spremenil(a) tasyka dne 13. apr 2006 14:34:55

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

13. apr 2006 14:48

... ..ja kaj res zlezejo tja kamor ni treba.. ..a tangice samo 1x ali 2x na leto Ob kakšnih prilikah pa ..no kakšno slikco bi pa ja lahko priložile Lep pozdrav vsem! Henri P.S.: Upam, da sem še v okvirjih dobrega okusa? Ta tema bi bila verjetno dobra v "čveku"! Sporočilo je spremenil(a) Henri dne 13. apr 2006 14:49:16

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

13. apr 2006 14:48

Jaz sem kupila ene hlačke in športni modrček, pa je vse skuopaj bolj tako-tako... Veliko raje nosim funkcionalno perilo TEC-SO italijanskega proizvajalca. Cene so podobne, kvaliteta vrhunska. V Celju ga prodajajo v Planetu Tuš, športna trgovina Maxi Rossi. Za druge kraje pa ne vem. jasna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

14. apr 2006 14:26

Henri, če imam za posebno priložnost kako lepo kiklco, da se ne vidi rob hlačk. Za v službo je itak vseeno, pa glede na to, da nisem ljubitelj tangic... Za vsak dan pa zelo lepe hlačke, ja... ker so udobne... A ti si kdaj poizkusil? Ja, ja na čveku bi se še kaj bolj sočnega izvedelo...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. apr 2006 15:22

Henri na čveku so raznorazne teme. Trenutno že par dni barvamo jajčka in plešemo na mizah. jade

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

14. apr 2006 15:56

To je tisto perilo brez šivov. Jaz sem si kupila boksarce in sem bila tako zadovoljna da sem si kupila še eno 4 ali 5 boksarc v različnih barvah in ene navadne hlačke. Imam občutek, da nimam nič gor - nič mi noter ne zleze hahahahah (konf. št.mi je 38 ali S). Kadarkoli vidim perilo iz mikrovlaken - kupim. Začela sem ga pa kupovati zato, ker ga moja visoko noseča prijateljica ni mogla prehvaliti - na koncu smo kar vse njene prijateljice nosile omenjeno perilo. Kupovale smo ga v Mercatorju. cukrček

pppp  

član od: 1.12.2005

sporočila: 231

14. apr 2006 16:42

meni hlačke ne odgovarjajo, ker izgleda ne prenesem dobro tega materiala na koži, spodnja majčka je pa v redu, sicer jo malo nosim, za včasih še gre. še vedno prisegam na bombaž, pa četudi je okrog kaj čipke iz sintetike. poskusi kupiti samo ene, boš videla, če ti odgovarjajo. pppp

mateja11  

član od: 8.3.2006

sporočila: 35

14. apr 2006 18:38

Oblačila, perilo iz mikrovlaken ne smete prati z mehčalcem, ker "zamaši pore" v blagu in tako ne more odvajati vlage. Deluje na podoben sistem kot "švic" majice za šport. Lp M mateja11 Sporočilo je spremenil(a) mateja11 dne 14. apr 2006 18:44:15

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

20. avg 2009 13:00

Da ne odpiram nove teme o spodnjem perilu, bom napisala kar v tole temo. Kje kupujete spodnje perilo? In kakšno? Sama uporabljam bombažne spodnjice. Za vsak dan ni problem, zatakne se pri takšnjih za bolj posebne priložnosti ;) Kje se pa da dobiti kakšen lep, svilen komplet? Upam, da bo padel kakšen pameten predlog ;) Razpišite se... Lp Kitanna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti