Pomagajmo bobiju

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

13. apr 2006 20:24

Joj, Julya, vsi smo tako nestrpni, tam je pa samo telefonski odzivnik No, pa ker je taka panika, Bobi ve, da se nekaj dogaja in se je malo zamotil Je pa res lepa, a ne? Še enkrat hvala vsem, ki ste sočustvovali z nami! Kako že pravi pregovor... v stiski spoznaš prijatelja! Pozdravček vsem! Vrana

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

13. apr 2006 20:27

Žival z rodovnikom ali brez - popolnoma vseeno, glavno, da jo imamo radi in ji nudimo ustrezen dom. Hišne male živali me spremljajo že vse življenje...ob njih postanemo (še) boljši ljudje, ker nas učijo brezpogojne ljubezni. Vrana držim pesti zate, muca brez kančka dvoma prihaja v odlične roke. Lipa

Na5tja  

član od: 6.12.2005

sporočila: 26

13. apr 2006 22:06

Lep pozdrav! Mi smo imeli belega perzijskega mucka po imenu Puhi, vendar že leta nazaj. Kot so nam napovedali, da se mu lahko zaplete črevesje, se je to tudi zgodilo in tako smo ga morali dati pod injekcijo. To, da pa ljudje zastrupljajo tuje živali je pa nekaj najbolj podlega, vendar kar moremo.Tudo sosedi so zastrupili 2 mucki, sicer ne čistokrvni 1x pa so prijatelji našli psa zadavljenjega v bližnjem gozdu. Človeška krutost ne pozna meja! Samo da se je vredu izteklo vse. Drugače pa imamo zdaj psa mopsa, ki išče ljubico, vendar pri tem ni najbolj uspešen.1. mopsic je premalo, 2. še s tisto ko se je želel spoznati, ju je zmotil napačno usperjen mopsek - vsaj tako je kazalo hihi in 3. še tiste ki so so po navadi oddane :P Je pa res, da pri njem ne rabimo biti v skrbeh, da bi se mu kaj zgodilo, ker je le hišni pes in nadvse leeeen! ;) Pa še nekaj slikic, če koga zanima naš lepotec - saj vem da je tema o mačkih ;) http://na5tygirl.moj-album.com/album/1096256/ Na5tja Sporočilo je spremenil(a) Na5tja dne 13. apr 2006 22:11:50

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

14. apr 2006 7:12

Lipa, Na5tja, hvala tudi vama! Psi, mačke, hrčki... vsi so naši, vsi so del naših družin in vse imamo radi. Tako kot imajo one rade nas...brezpogojno. In toliko peripetij je z njimi, ko jim poizkušamo ustreči Mopsi je pa faca! Crkljanček,a? Pozdravček vsem! Vrana

Na5tja  

član od: 6.12.2005

sporočila: 26

14. apr 2006 7:20

Scrkljan je tako, da to ni res ;) Sem z njim na drugi strani ograje, pa vidi katerega družinskega člana na drugi, pa tako joče, kot da mu noga manjka ;) Glede njihove ljubezni, edini ki so nesebični pri tem so živalce. Lp Na5tja

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

14. apr 2006 8:14

Lepo, da na tem forumu srečam tudi ljubitelje živali! Že kot petletna deklica sem po dežju pobirala črve z asfalta in jih polagala nazaj v travo, za moje sorodnike sem bila že takrat !Živali so mi dale toliko lepega v mojem življenju, da tega ne morem povedati v nekaj besedah! V Sloveniji je odnos do živali še vedno na zelo nizki stopnji....na žalost....pa tako malo bi bilo potrebno, da bi vsi skupaj živeli v sožitju.... lp Nena Nena-morje

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

14. apr 2006 8:18

Vrana, vidiš, da bo še vse dobro. A ste se odločili za tole kosmatinko <http://baguette.moj-album.com/album/55512/?os=206> ? Sama sem včeraj tudi gledala muce, ki jih oddajajo in mi je prišla na misel ista, kot Vanji. Sem imela post že na pol napisan, potem pa me je nekaj zmotilo. Tale črna kosmatinka zgleda prav simpatična, pa tudi dlako ima dovolj dolgo, da ne boš pogrešala česanja. Moja prejšna muca je bila tudi perzijka, pa nisva nič uživali v česanju, če je le mogla, je zasadila kremplje vame. Prav zato sem se, ko je njen čas na zemlji potekel odločila za srednjedlako muco. Je pa res, da je čisto drugačnega značaja, imajo perzijke drugačno dušo. Poročaj, ko jo dobite, kako sta se z Bobijem ujela. LP

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

14. apr 2006 8:18

Živali so res nekaj, kar daje mojemu življenju smisel. Doma imamo pravi mali živalski vrt- 2 akvarija, 2 psa, papigo, činčilo, meni najpomembnejši pa so moji 4je mucki. Lep dan vam želim

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

14. apr 2006 9:01

Vrana, lepo, da ste našli mucko. Pri nas je bilo lani groza, ko nam je v enem mesecu povozilo mucka. Sicer pa imamo še pasjo babico labradorko malega kavalirčka - veterinar se heca da smo združili pasji vrtec in dom upokojencev . Pozimi je odšel v hrčkova nebesa hrček, imamo pa še akvarij. Razmišljam če imamo to v sebi, da če radi skrbimo za želodčke bližnjh, so nam tudi živalice blizu. lp, Robida

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. apr 2006 9:16

NO, pa smo našli kompromis: perzijko iz zavetišča in bomo vsi zadovoljni:) Nena, veš, da se jaz še vedno ustavljam z biciklom, da pobiram deževnike in polže iz asfalta? Joj, kako mi je všeč, da najdem še nekoga, ki dela isto, ker za vse ostale sem malo čudna... Midva imava samo psičko, za enkrat, čeprav naju je skrbelo, kako bo s selitvijo v blok, je v malem stanovanju bolj srečna kot prej v veliki hiši:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti