Pomagajmo bobiju

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

19. maj 2006 14:24

Obljuba dela dolg in z veseljem vam sporočam, da je Bejbi še doma in ve, kam paše. Da smo njeni in ona naša. Je pa tako, da je čisto zunanja muca in pride domov samo na zajtrk in večerjo. Ponoči se za kakšno urico ustavi na okenski polici, to je pa tudi vse. Pomembno je, da ji je dobro. Da ji lahko damo ampulo proti zajedalcem, da ni lačna... In da bo pozimi lahko na toplem, če se bo odločila postati notranja muca Bobi je pozabil na svojo staro prijateljico in je še bolj navezan name - kar naprej me spremlja, dobesedno me ne izpusti izpred oči, skratka, z njim je dela za dva Obdukcijski izvidi so pa - vsaj tisto, kar razumem, tega pa ni veliko - grozljivi, zato se bom verjetno odpravila nazaj na patološki inštitut, da mi jih bodo iz latinščine prevedli v preprostovščino. En prijazen mijaaavček Miši, Bučki, Pepi in Lizi, njunemu naraščaju, Timiju, Fricu in Tomu in vsem, katerih imen ne poznamo, pa še veliko drobnjaka vsem skupaj! Vsem vam, ki spremljate našo zgodbo, pa lep pozdrav! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti