Ponosna med vami!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

11. apr 2006 16:57

Dobrodošla Tamči, lp goga

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

11. apr 2006 17:04

Pa še en dobrodošel pozdrav od nizozemske mariborčanke! Nena Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. apr 2006 17:12

Pozdrav, Tamči, še ena bodoča odvisnica. Kaj veš,morda v MB hodiva ena mimo druge, pa še veva ne? Pri vseh teh naključjih človek nikoli ne ve. Dobrodošla torej, , Mamamia mamamia

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

11. apr 2006 17:19

welcome katti

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

11. apr 2006 17:49

Ja tako lepega sprejema pa res nisem pričakovala... Hvala! Odvisna od kulinarike sem že nekaj časa. Ko sem pri fantu na netu, takoj ve, zakaj šibam ruki cuki v njegovo sobo. In potem ima mir pred mano vsaj...uh, ure in ure, pravzaprav. Ravno pred kratkim me je vprašal, če mi računalnik pomeni več kot on. Hja, ko sem enkrat med vami, grem pa res NOOOOOOOOROOOOOOOO težko vstran. Vedno se kaj dobrega dogaja na kul.slo. Ja, pa skoraj vedno odidem lačna iz neta, takšne lušte mi naredite ve, frajerke! Tudi jaz OBOŽUJEM peko, vso to prčkanje po kuhinji, eksperimentiranje s sestavinami, okusi... mamo sem že skoraj izrinila iz kuhinje ) no, saj se ne pritožuje. No, pa sem že začela - preobširno... CCC! Tamči

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

11. apr 2006 18:08

Tamči, dobrodošla. Tudi sama sem že dodobra zasvojena, kadar je kaj novega na mizi je običajno komentar "A , spet kulinarika?!" Na skupno zadovoljstvo, pa je večinoma zelo dobro, torej preizkušeni receti in nasvti. Ne vem, kaj bi brez vas !! Lp, Robida

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

11. apr 2006 18:19

Ja, z nekaterimi stvarmi je že tako: če jih ne bi bilo, bi si jih morali pa izmisliti. Tako je s kulinariko. Hvala Jerneju, da je tako, pa ostalim seveda tudi. Je pa najbrž tole edina reč, kjer te svarijo pred zasvojenostjo, ki pa, razen premalo spanja in malo rdečih oči, ne prinaša nič slabega. Jaz sem že ena izmed zasvojenih. Pa sem tega prav vesela. Spoznala sem kup ljudi, kup jih pa, sem prepričana, še bom, ki jih sicer nikoli ne bi srečala. Mnogi se poznamo tudi že v živo. Bi rekla, da se širimo kot virus, pa ne morem, ker virusi prinašajo bolezen, tule gre pa bolj za ljubezen. Dobrodošla torej med nami. In - oglasi se kaj v klepetalnici, tam je tudi luštno. Boš tam kmalu in pečena. rimljanka

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

11. apr 2006 18:22

Tamči, pozdravljena med odvisniki in to takimi, ki so neozdravljivo "bolni". Julija

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

11. apr 2006 19:07

Hojla Tamči a veš ko si zasvojen s Kulinariko komaj čakaš,da prideš z šihta da pogledaš kaj je novega ali pa po nasvet az kosilo za naslednji dan.Ko si enkrat tako daleč si pač moraš priznati ZZZAAASSSSVVVVVOOOOOJJJJJEEEEEEEENNNNNNNAAAAA SSSSSSEEEEEMMMMM. LP ursa40

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. apr 2006 19:25

Tamči, pozdravljena med nami, kulinaričnimi zasvojenci, res je tako, tukaj čas kar mine, še to pogledaš, pa tisto vprašaš, potem je pa že spet kaj novega in se minute spremenijo v ure. Lep pozdrav iz Nove vasi riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti