Belokranjske pisanice

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

tema odprta - 11. apr 2006 12:48 | ogledi: 4.797 | odgovori: 7

Skoraj prepričana sem, da je tukaj še kakšna Belokranjka (ali pa katera druga), ki zadevo obvlada.

Namreč meni se zatakne pri barvanju jajc v črno. Imam tekstilno barvo v prahu. Izmed množice jajc se mi obarva v črno le eno ali dve, druga so rjava ali lisasta. Vem, da je precej odvisno od jajca, ampak...

Torej prosila bi za praktične nasvete, kako pobarvati jajce s črno. Sedaj se pravkar namakajo v krep papirju, pred odločilnim dejanjem pa pričakujem vaše nasvete...

Hvala!

Atina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. apr 2006 16:18

A res nihče ne dela belokranjskih pisanic? Pa velika noč se bliža... Atina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. apr 2006 16:27

Jaz sem jih delala pred leti. Jajca sem spihala, kar mi je naredilo kar veliko preglavic. Potem sem s tisto pripravico v katero nadevaš vosek in jo počasi topiš nad plamenom narisala okras na jajce. Največ težav mi je delal vosek ki se je nekontrolirano scedil ven in včasih je bil tudi črn. No, ko je bila ta faza končana sem jajca dala v vodo v kateri je bil namočen rdeč krep papir. Ko sem jih vzela ven so bila lepe enotne rdeče barve. Zopet je sledilo slikanje in namakanje v črni barvi za tekstil. Jajca niso bila lisasta, ker so bila popolnoma bela. Danes se tega nebi spravila več delat ker nisem tip za barve. Mislim pa, da se vse vrti okrog jajc. Če so bela krasno uspejo, če so lisasta oz, rjava, pa so jajca tudi lisasta. Mislim pa, da je treba tudi kar precej vaje in potrpljenja s tem. Ne vem če sem ti s tem kaj pomagala, ampak tako sem to delala jaz (po navodilih očeta ki pa je belokranjec in so to delali kot otroci doma). lp Vesna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. apr 2006 16:46

Ja, belih jajc pri nas nimamo, zato uporabim kar tista, ki jih imamo. Bom drugič pogledala v kaki trgovini. Saj nobena druga stopnja mi ne dela preglavic, samo ta črna barva. Reca, kako si ti barvala? V hladni ali topli/vroči barvi? To me namreč zanima. Jaz sem ponavadi tako, da sem jajca potopila v hladno barvo in segrevala. Težava je bila, ker nisem mogla vseh obenem vzeti ven, saj je barva VROČA. Tako se je vosek začel topiti, prišel na druga jajca... Večkrat pa tudi ne morem uporabiti iste barve, ker staljeni vosek plava na vrhu in ko potopiš jajce, se prime gor in se zato barva ne prime. Grrrr! Pa še Belokranjka sem! Vendar pri nas ni nihče delal tega, so vsi "antitalent" za take stvari. V šoli smo pa prišli samo do stopnje krep papirja z opombo "potem pa samo še v črni barvi pobarvate". No ja, še enkrat bom poskusila, drugo leto bom šla pa kam v Adlešiče ali Vinico na inštrukcije... Atina

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

11. apr 2006 16:57

Tega je že kake 12 let, odkar sem to počela. Kolikor imam v spominu je bilo vse delano v mrzli vodi. Mislim pa, da tudi v Ljubljani organizirajo delavnice kjer se dela belokrajnske pisanice. Če se ne motim je bilo nekaj podobnega v soboto na tržnici. Sicer pa se pozanimaj v Dom-u ali kaki taki trgovini. Sicer pa tako kot si že rekla, v Adlešiče, saj tam stare mamce rade pokažejo . lp Vesna

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

11. apr 2006 16:59

Kaj pa, če jajca naložiš na večje cedilo (duršlak) in jih skupaj s cedilom potunkaš v barvo- lahko vse naenkrat ven vzameš. Moj utrinek pač, čeprav pojma nimam o izdelavi teh pisanic kljub temu, da sem doma zelo blizu Bele krajine. LP V.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. apr 2006 17:56

Ja, Vilma, to sem imela v mislih, ko sem pri mami iskala tisto staro rešetko, ki smo jo včasih imeli za pomfri... Pa je na žalost nisem našla, verjetno je šla v smeti. Duršlaka mi je škoda za tako reč, ker gre barva težko dol in se mi ne bi zdelo "apetitlih". Bom poročala, kako je uspelo letos. Atina

rozika  

član od: 12.3.2006

sporočila: 24

11. apr 2006 18:25

Letos tudi pri nas dobiš bela jajca in sicer v Šparu. Jaz sem jih že kupila, vendar pa ne bom delala belokranjskih pisanic, ker se mi zdi pretežko. rozika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti