Kaj jesti za malico...

marille  

član od: 3.10.2005

sporočila: 12

tema odprta - 10. apr 2006 15:09 | ogledi: 3.982 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Zanima me kaj si privoščite za malico... Sprašujem, ker mi je zmanjkalo idej. Tko da hvala za odgovore!

LP

marille

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

10. apr 2006 15:16

Čao, jaz si včasih privoščim solato "od doma". Zmešam vse možne stvari, zjutraj pa samo nalijem malo kisa in olja, sol imam kar v predalu. Ali pa v službi vržem notri eno konzerve tune - božansko. Lahko je v solati tudi malo testenin ali riža... ali pa samo npr. kuhana cvetača, brokoli.... Zmešam in pojem! Včasih namreč sendviči na 101 način presedejo..... Samo potem je potrebno malo bolj prezračiti pisarno! Lep pozdravček, S.

rozika  

član od: 12.3.2006

sporočila: 24

10. apr 2006 18:01

Tudi pri nas imamo večni problem, malica.Včasih je za malico sendvič, včasih burek, hrenovka, pica,jogurt(sadni ali navadni) s corn flakesom, polenta in jogurt ali mleko.Včasih pa samo jogurt pa polnozrnata žemlja. Ja seveda, pa razne solate, ostanki kosila od prejšnjega dne. Skratka idej je kar nekaj, samo spomniti se je treba. Pa dober tek. rozika

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. apr 2006 18:23

Jaz imam srečo, ker imamo kuhinjo, pa še s strankami ne delamo, tako da ni problema, če si pogrejem kakšno enolončnico od doma. Poleti jem v glavnem solate, take in drugačne, pozimi enelončnice in ostanke prejšnjega dne. Na kosilo v gostilno ne hodim, ker mi je vse preslano. Pa še zaspana sem potem neznansko. Se pa strinjam, da je prehranjevanje med delom kar problematično. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti