Masažna očala breeze

Data  

član od: 17.6.2003

sporočila: 30

tema odprta - 10. apr 2006 11:21 | ogledi: 3.486 | odgovori: 6

Nisem še zasledila teme o teh očalih, me pa zelo zanima, če ima z njimi že kdo od vas izkušnje. V službi sem praktično 8 ur zalepljena na monitor, popoldne sem večkrat na predavanjih (kjer prav tako napenjam oči na razne table in podobno), vozim ponoči, občasno tudi šivam itd. Prosim za kakšen nasvet ali naj si jih kupim ali ne.

Nena  

član od: 2.10.2001

sporočila: 98

10. apr 2006 15:06

Jaz sem jih preiskusila samo enkrat (model BEM III) in me niso pritegnila. Pričakovala sem nekaj mehkega, prijetnega, kar me bo "božalo" po očkah ... Na strani www.masazna-ocala.com ponujajo brezplačen 7-dnevni test na domu. Nena

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. apr 2006 16:01

Mene so odvrnile kontraindikacije, ki so navedene na tisti spletni strani. Razen pri najdražjem modelu jih odsvetujejo enemu kupu kategorij ljudi. Tako že vedno prisegam na gel masko, ki jo za tisoč tolarjev lahko kupiš v Muellerju. imam jo shranjeno v hladilniku in ko me matrajo oči ali glava, hop na obaz z njo. Prijetno olajšanje, mojemu dragemu pomaga tudi kadar ga daje najhujša migrena. Jaz priporočam to. tjas

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

10. apr 2006 19:13

tjas je napisal/a:
Mene so odvrnile kontraindikacije, ki so navedene na tisti spletni strani. Razen pri najdražjem modelu jih odsvetujejo enemu kupu kategorij ljudi. Tako že vedno prisegam na gel masko, ki jo za tisoč tolarjev lahko kupiš v Muellerju. imam jo shranjeno v hladilniku in ko me matrajo oči ali glava, hop na obaz z njo. Prijetno olajšanje, mojemu dragemu pomaga tudi kadar ga daje najhujša migrena. Jaz priporočam to. tjas
Tjaš, o katerem gelu je govora?? Bi verjetno tudi nama prav prišel. lp Julija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. apr 2006 21:16

Julija, to je maska (podobno kot recimo pustne maske za na oči) iz umetne mase, zadaj ima sponko, polnjena z barvastim gelom. To imaš v hladilniku in kadar rabiš, daš na oči. Občutek je zelo pomirjujoč in blagodejen. Ob glavobolu ali preprosto kadar imam polno glavo, dam tole masko na obraz in grem ležat za pol urce... bajno! Kupila sem jo v Muellerju v pritličju, tam med pritiklinami za nego obraza in oči (pincete, čopiči in podobno). Poceni in učinkovito. Na deklaraciji pa piše: Relaxing eye mask za sprostitev in proti glavobolu. Pakirana je v prozornem etuiju. Lp, tjas

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

11. apr 2006 8:11

tjas je napisal/a:
Julija, to je maska (podobno kot recimo pustne maske za na oči) iz umetne mase, zadaj ima sponko, polnjena z barvastim gelom. To imaš v hladilniku in kadar rabiš, daš na oči. tjas
A jo mogoče lahko tudi segreješ? Ker vem da ene take se dajo... Topli obkladki pomagajo mojemu bratcu pri sinusih pa bi mu mogoče to kupila. lp, Marija

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

11. apr 2006 9:06

Galyka, tudi take vem da obstajajo, ampak na tej moji piše samo za hladilnik.... mogoče če bi jo pomočila v vročo vodo. Sicer pa lahko vprašaš v lekarni ali Sanolaborjevih trgovinah, tam bi morali ziher imeti tudi tiste, ki so namenjene pregrevanju. Lp, tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti