Priloga k narezku

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

tema odprta - 8. apr 2006 21:26 | ogledi: 13.067 | odgovori: 6

LP, prosim pomagajte mi iz zagate, jutri dobim obisk pravkar napovedan - Panika. Kaj naj dodam k domačemu narezku kot prilogo?. Rada bi nekaj exstra, ne kakšno skuto s čebulo ali francosko solato. Prosim pomoč, Lep pozdravček vsem

gostenn

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. apr 2006 23:09

Koruza s curryjem. Na maslu samo dobro segrej odcejeno koruzo iz konzerve ali zamrznjeno, zalij z malo vina (ni pa nujno), in obilno potresi s curryjem ter malo posoli. Ko se ohladi, dodaj še malo kisle smetane. Ali pa nareži čebulo, jo posoli in pusti, da odstoji, odcedi in potem jo zmešaj z bučnim oljem kot solato. Drobno sesekljaj čebulo, paradižnik in papriko - vse na drobne kocke, kot noht mezinca, dodaj prepražena sezamova semena, soli in popraj, dodaj sesekljan peteršilj in malo balzamica, po okusu še nekaj kapljic olja. Naribaj sir, dodaj narezano rdečo in zeleno papriko, pa kakšno salamo nareži in vmešaj v to, namesto da gre na krožnik, začini kot solato in daj magari na sredo krožnika, na katerem bo narezek. Mamamia mamamia

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

9. apr 2006 13:26

Kislo smetano, sesekljano čebulo in mleto rdečo papriko zmešaš skupaj. Njami! kokos

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

9. apr 2006 13:59

Ideje ,ki sem jih dobila pred 14 na klepetalnici ,nekaj sem jih tudi uporabila so bile 100 odstotno pohvaljene od prijateljev,ki so prišli na obisk: tunini zvitki ementaler biftek šinkini zvitki s smetanovim hrenom španska pita /pečena v modelčkih za mufine/ jelcy Sporočilo je spremenil(a) jelcy dne 09. apr 2006 14:00:32

gostenn  

član od: 2.11.2005

sporočila: 131

9. apr 2006 14:24

Najlepša hvala vsem za nasvete, nekaj sem jih uporabila, odzive sporočim kasneje.LP gostenn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti