Bolšji sejem eksotičnih rastlin

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

tema odprta - 6. apr 2006 19:06 | ogledi: 1.740 | odgovori: 3

Že en čas se pogovarjamo o različnih rastlinah za prehrano (topinambur....) in zeliščih pa me je sporočilo od dolores spomnilo, da bi pa mogoče lahko izpeljali nekak bolšji sejem sadik ali semen. Sedaj bo počasi čas za sajenje, pod pogojem seveda, da bo sneg prenehal padati.

Torej ima kdo kaj česa, kar je odveč, pa bi kdo drug rad imel?

Zaenkrat je voluhar pustil pri miru pehtran, ki je kar malo podivjal..Če kdo rabi?

Iščem pa še vedno čajoto? Ima kdo?

LP

juhica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. apr 2006 19:14

Ne vem še, kako jo je odnesel moj pehtran, morda bom kandidatka za tvojega, samo pred Veliko nočjo pa tega ne bom vedela. Se oglasim takrat. Pa imaš francoskega, ki lepo diši? Obstaja tudi ruski, ki pogosto skoraj nič ne diši. Zakaj jima tako rečejo, nimam pojma. Bi se pa pri meni tudi kaj odvečnega našlo. A velja ideja tudi za semena domače pridelave? Te je lažje pošiljati. Nudim špagetne bučke, pa še kaj. rimljanka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

6. apr 2006 23:04

Diši, diši. Samo katera sorta je, pa ne vem. Zaenkrat so prvi listi malo kosmati, kasneje pa so ozki in gladki,,, Je pa zelo dobro prezimil. Mislim, da ga bo kakih 5 kom za oddat. Rabiš buče velikanke? sicer so iz druge roke, tako da ne garantiram, da bojo res take...Lahko da so se ženile s kakimi okrasimi, hehehehe. Seveda velja ideja za vse, kar je zakonsko dovoljeno razpečevati... LP juhica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

6. apr 2006 23:30

Se bova zmenili, velja, buče se pa res rade križajo med sabo, dobiš šptem zanimive kombinacije. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti