Naša kulinarika

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

28. apr 2006 15:35

Terezija, odvisnost je neozdravljiva bolezen. Slej ko prej se ponovi. ) Julija

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. jun 2006 20:34

Jaz pa sem sem zašla že pred davnim časom. Večkrat sem prišla v službo in našla na računalniku kakšen sprintan recept. Ker so mi nekateri bili všeč, sem začela kulinariko občasno prebirat in po njenih nasvetih se mi je drastično popravilo moje kulinarično znanje, še bolj pa užitki. In nekega dne sem se včlanila, kaj bo, pa bo. In že sem postala totalna odvisnica. Če me en dan ni gor, že sitnarim našim, da se odstranijo in mi prepustijo računalnik. Pa še v službi imam večkrat čas, da malo pošnofam, kaj je novega. Super zadeva, vam povem. Edino mi je žal za piknik, da sem bila prepozna in se šele po pikniku včlanila. Bi vsaj spoznala naše dobre kuharice. No pa drugič, naslednjič. Ostanite take kot doslej in redkejši moški enako. Kyara

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

21. jun 2006 21:36

Atina, Krka zaposluje kemike! Povprašaj malo oz pejdi na njihovo spletno stran. alexis

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

22. jun 2006 8:27

Tudi jaz sem prišla na Kulinariko pred kratkim, prebiram pa ga že kar veliko časa. Za Kulinariko sem povedala tudi svoji 13 letni hčeri, ki tudi že preizkuša vaše recepte. Dostikrat ji povem, da sem se tako mlada poročila, da še juhe nisem znala skuhati in da naj le packa v kuhinji, da ne bo taka kot je njena mama. Tudi meni je žal, da nisem prišla v Pekel, ker je to zelo blizu nas, se pa morda srečamo naslednič. Lep sončen pozdrav. MALČICA

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

23. jun 2006 16:28

jaz na kulinariko sem prišla po čistem slučaju. Mislim, da sem v iskalcu vpisala sladice ali neki podobno in več linkov mi je vrglo na kulinariko.. Tako sem pol gledala in se prijavila. Nekaj časanisem bila gor pol pa videla da je stran res dobra intako sem ratala zasvojenna z njo, kot marsikgo tukaj gor. Majda

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

23. jun 2006 17:12

Sploh se več ne spomnim časa brez kulinarike. Tudi kako sem prilezla sem gor ne. Je pa res, kot je že omenila ena od punc. Ljudje na kulinariki so res prisrčni in prijazni, ker ko gledaš kakšne stvari pišejo na drugih forumih, te vse mine. Suzi

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

28. jun 2006 12:08

nimam pojma, kako sem jo našel... enkrat sem jo in od takrat naprej sem bolj ali manj stalni gost Drejček

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

28. jun 2006 12:24

Ko sva se nekega jutra s sosedom peljala v službo sem ga vprašala: "Kaj boste pa danes kuhali?" "Bom kar na kulinariko pogledal"!.... In tako se je začelo ..... pa vse do nedavnega, ko sem zbrala pogum in se prijavila. Ker pa sem v glavnem (70-80%) presnojedka, vse dobrote preiskušajo moji najbljižji .... Nimajo pripomb, razen : šeeeee! Lp,Naja kobra 1

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. jul 2006 7:42

Oooooooooooooo, to pa je dosežek Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti