Naša kulinarika

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

11. apr 2006 18:52

kalcicl je napisal/a:
Tudi v šoli dobi lepšo oceno tisti učenec,ki pri pouku bolj sodeluje in več zna.
...za ene je faca, za druge pa piflar... hehe, malo heca mora bit V.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

11. apr 2006 19:46

Pa tudi v vsaki družbi je vedno nekaj "ta glavnih", najbolj glasnih in motorjev skupine. Tisti, ki jim to zavidajo, ker ne uspejo biti "ta glavni", si pa izberejo drugo družbo (drug forum). Drugi pa smo pač bolj tihe sorte in le beremo, kar nam je všeč. Iin prav nič ne štejemo, koliko postov pošlje kdo. JasnaV

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. apr 2006 19:53

Jaz sem pa rada v družbi ljudi, ki nekaj vedo. riba-ribica

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

11. apr 2006 20:46

JasnaV je napisal/a:
Pa tudi v vsaki družbi je vedno nekaj "ta glavnih", najbolj glasnih in motorjev skupine. Tisti, ki jim to zavidajo, ker ne uspejo biti "ta glavni", si pa izberejo drugo družbo (drug forum). Drugi pa smo pač bolj tihe sorte in le beremo, kar nam je všeč. Iin prav nič ne štejemo, koliko postov pošlje kdo. JasnaV
Se podpišem pod tole. Jaz pa ne vem kako sem zajadrala sem, priznam pa da postov, ki mi niso všeč pač ne berem in kvečjemu komentiram svojemu fantu kar se mi zdi neprimerno (ima svoj forum pa ve kako se tem rečem streže), včasih tudi kaj komentiram ko mi jezik ne da miru, največkrat pa pobrišem kar sem napisala, ker se učim, da sprejemam ljudi take kot so. In to ni tako lahko kot se sliši. lp, Marija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. apr 2006 21:53

Odtipkala sem geslo " stevija", ki jo je iskala moja mama in ostala. Nekoč sem bila prepričana, da ob računalnika ne bom odvisna, zdaj pa lazim po spletnih straneh , zapravljam čas, ponoči berem odgovore, telefonski račun pa je grooozen. Se mi še ni zdelo, da bi za moje "poslovne" namene res rabila drugačno povezavo. Stevije res še nimam, imam pa naštimano, kako bom prišla do nje, imam pa vas, kar nekaj ljubih , pametnih udeležencev in simpatičnih "vprašanj". frina

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

11. apr 2006 22:01

Res je zasvojenost, ampak je pravzaprav edina, ob kateri drugi ne trpijo. No lahko tudi, če se redijo. Pa še nekaj. Če pomislite, koliko časa vzame surfanje po spletu, če hočeš kaj pometnega dobiti. Pri Kulinariki je zelo velik donos glede na vložen čas. Vsaj meni se tako zdi. Je pa tako kot povsod v življenju. Ni vse zlato, kar se sveti. Tudi tu je treba izbirati informacije in prav hitro preskočiti neuporabne, nezanimive, osladne, zlobne, pa še kakšne. mimika Sporočilo je spremenil(a) mimika dne 11. apr 2006 22:05:23

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

11. apr 2006 22:06

Odkrila sem jo po naklučju, mislim, da kar kmalu ob njenem nastanku. Vpisala pa sem se šele čez nekaj let, ko so me zasrbeli prsti pri neki temi na forumu. Zasvojila me pa ni takoj, ker, razumljivo, na začetku ni bilo toliko receptov in tem na forumu. Sedaj pa ugotavljam, če en dan ne pogledam, sem toliko "zamudila" in da potem pridem v korak z vami, prebiram in brskam po cele ure. Vstajam pred vsemi vami in priznam: "Moje ime je Lipa in sem kulinarikoholik."

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. apr 2006 22:12

Lipa . jade

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

11. apr 2006 22:22

Nimam ne vem kakšne kilometrine na kulinariki. "Odkrila" sem jo čisto slučajno, ko sem iskala nek recept, potem še enkrat en recept,... itd, in ugotovila, da so "ta naj tabel" na kulinariki. V začetku sem bla samo gost, nato sem se prijavila, potem sem pa še pluskota nabavla. Glede tistih, ki so po mnenju nekaterih prepogosto na forumu, pa tole: jaz jih zelo spoštujem. Veliko znanja imajo s področja kulinarike in veseli me, da so vedno pripravljeni pomagati s svojimi nasveti in izkušnjami. Meni osebno so velikokrat pomagali.Kulinarika je zakon Tanja

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

11. apr 2006 22:38

Tahja05, te lahko vprašam iz katerega konca Slivenije si? Teka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti