Naša kulinarika

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

8. apr 2006 9:01

Mene pa je soseda povabila na čokoladno potico in je bila super. Seveda je bil recept iz kulnarike in od takrat sem tudi jaz zasvojena z to stranjo . Rebeka

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

8. apr 2006 9:14

Enako kot druge sem tudi jaz po naklučju našla to stran nekaj časa sem samo brala insi printala recepte.Potem pa sem se vpisala in sedaj sem tudi jaz dobesedno zasvojena s tem. mamazeljka

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

11. apr 2006 15:24

Khmmm sem šla pogledat od kdaj sem član (3.9.2001) - nimam več pojma kako sem pristala tu gor. Je pa luštno, tako domače, čeprav se iz začetnih časov spomnim tudi ene parih večjih kregov, pa spektakularnih odhodov nekaterih članic, pa nekaj jih je ki so včasih veliko pisali pa zdaj nič več. No ste pa nove prišle, prav tako prijetne in zabavne. Odvisnost se nadaljuje. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

11. apr 2006 15:37

Hmmm, jaz dobim včasih občutek, da na tem forumu obstaja neka "elita" več članic, ki imajo vedno prav in vsi njih poslušajo in upoštevajo in... S to izjavo sem dregnila v osje gnezdo ampak se ne sekiram. Dolgo časa sem zelo rada brskala po kulinariki in se ogromno naučila. Sedaj pa me počasi mineva tole. Sodelujem na nekem drugem forumu kjer so punce zelo prijazne in ne težijo ena drugi... No zdaj pa me spljuvajte. Marjetica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. apr 2006 15:48

Sluga saj te ne bomo spluvale, zakaj pa bi te? Jaz osebno nimam občutka, da bi bila neka "elita", meni se zdi, da smo tukaj čisto dobrovoljni ljudje. Pa nam zaupaš kateri forum je to? jade

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

11. apr 2006 16:37

Sluga, enako razmišljam že nekaj časa, pa sem najprej mislila, da z mano nekaj ne štima, neumno. Zdaj preskočim teme, ki se scedijo v pretirano sladkobo, hvalo in samohvalo in ne vem, čemu so namenjene. Poveličevanju lastnega ega, ali kaj, kdo ve. Če pa to preskočim, je tukaj ogromno koristnih napotkov, kuharskih in drugih. Toliko izkušenj, da včasih kar strmim. Vem pa, da veliko več dobim, kot dam, tako pač je, ljudje smo ralični. Aja, sploh se ne spomnim, kako sem prišla prvič na to stran, že pred leti. Zdaj pa pogledam vedno, če le imam čas, tudi večkrat dnevno, je med mojimi najbolj priljubljenimi. Danca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. apr 2006 17:08

Jaz tudi ne vem, zakaj bi koga popljuvali, če na nekaj gleda drugače od drugih. Forum pač ponuja, mi pa izbiramo in preskakujemo, kot je lepo rekla danca. Forumov je dovolj za vse, prijaznih in manj prijaznih, sladkobnih in strupenih, za vsak ego se kakšen najde. Tudi za tiste, ki jim je anonimnost krinka za strasti, s katerimi sicer ne bi upali na plano. Kulinarike ne štejem med takšne. Meni je prav, dokler lahko izbiramo in se v nič ne silimo, ampak samo povprašujemo in ponujamo. Mamamia mamamia

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

11. apr 2006 17:17

Sluga jaz nam nč rekla. Tud mene je nekdo prvič spluval pa sem ostala gor in mi ni žal. Mogoče je katere tle že tok časa, da si jo lasti. Vsak ma svoje mnenje. Jaz sem večkrat brskala za kakšnim recepton in ga vedno našla na kulinariki, tako, da sem se takrat končno enkrat prijavla in in še enkrat, res mi ni žal. Super ste punce in tistih nekaj fantov. katti

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

11. apr 2006 17:27

Kulinariko sem našla, ko je bila še v povojih- nekaj receptov gospe Marinke in peščice posameznikov. Potem sem čez leto dni ponovno zašla gor, vendar sem jo obiskovala le občasno kot anonimen gost, dokler nisem počasi začela odkrivati širine in uporabnosti. Potem sem se prijavila, sledil je plus paket in obisk vsaj 1x dnevno. Vzdušje mi je všeč, razen občasnega teženja oz pljuvanja:)), vendar občasno in iz različnih razlogov zavre povsod, kjer komunicira več ljudi (skritih za nadimki). Na vseh forumih je tudi tako, da so nekateri pač malo bolj uveljavljeni od drugih. To si običajno prislužijo s tem, da veliko sodelujejo, zato po mojem mnenju s tem ni nič narobe. Če bi bili vsi bolj "v pozadini" kot n.pr. jaz, bi bila tale kulinarika bolj revna. Sto ljudi sto čudi- in če mi kakšno pisanje ni všeč, ga enostavno preskočim. Ravno danes sta moja gospoda ugotovila, da so pri nas jedilniki precej bolj pestri, odkar sem na kulinariki reden gost oz. preizkuševalec LP, V.

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

11. apr 2006 18:09

VilmaS popolnoma se strinjam s tabo.Normalnoje in tovsepovsod,da kdor več ve je bolj v ospredju(odgovori na vprašanja v forumu). Tudi v šoli dobi lepšo oceno tisti učenec,ki pri pouku bolj sodeluje in več zna. kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti