Naša kulinarika

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

5. apr 2006 21:50

Pravzaprav ne vem več kako se je začelo. Vem le, da je bila ljubezen na prvi pogled.Ni dneva, da ne bi bila gor.Čez dan tu pa tam pokukam, zvečer si dam pa duška. Aki Sporočilo je spremenil(a) aki dne 05. apr 2006 21:50:47

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

5. apr 2006 22:12

Jaz pa sem oktobra obiskovala tečaj računalništva za zrela leta in na tečaju smo morali na internetu odpirati razne naslove, kateri so bili navedeni v skripti. Med ostalimi naslovi, je bil tudi naslov oz. spletna stran kulinarika. Ta me je takoj pritegnila. No in sedaj sem kuhana in pečena, po večkrat na dan, na tej strani. marja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

5. apr 2006 22:13

Moževa sestrična je v službi večkrat sprintala kakšen recept in ga dala tudi meni.Takoj ko smo pri nas nabavili internet,sem prvič stopila v stik z računalnikom in takoj na to stran.Nekaj časa sem se učila čudo tehnike,spraševala otroke in moža,kako to,ono...Kar nekaj časa sem ...ali se naj prijavim ali ne...pa sem se le odločila. Ta stran je krivec,da sem se naučila delat z računalnikom,da sem izvedela za knjigo Jem,torej hujšam in tudi izgubila blizu 20 kg,si nabrala izkušenj iz področja kulinarike,spoznala veliko dobrih ljudi in tako odgnala depresijo...in še bi lahko naštevala. Vesna Leben

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

6. apr 2006 0:03

Ista zgodba...katerikoli recept sem iskala po internetu, najboljši je bil vedno na kulinariki. Včlanila sem se že davno, pritegnili pa so me tudi forumi, predvsem zaradi - za današnji čas žal neobičajnega - izrazito pozitivnega in konstruktivnega vzdušja. Prispevam sicer bolj malo , ker tudi drugače v življenju raje poslušam (oz. berem) kot govorim (pišem), zasvojena pa nisem nič manj kot ve. JasnaV

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. apr 2006 0:59

Meni je vse uredila hčerka,registrirala,prijavila,od takrat kuham in pečem ,da je veselje. Sedaj pa sem bolj kuhana in pečena na čveku ,kjer spoznavam nove in nove prijateljice in prijatelje. LPgoga

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

6. apr 2006 7:26

Mislim, da mi je prvič stran odprl mož, ko sem obupavala nad kuharskimi knjigami in recepti. Sedaj jaz vse dni visim gor, on pa občasno, ko mora kaj skuhati, pa mu, dobričina, kakršna sem, pošljem link. Ga pa redno sezanjam in obveščam o mnenjih, čvekih, članicah, da v Borovnici ne bo preveč "zgubljen". Sem pa stran priporočila že več kolegicam, za katere vem, da večkrat pokukajo gor.. Tina

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

6. apr 2006 8:00

V kulinarične vode me je pripeljala 90 dnevna ločevalna dieta. Spoznala veliko novih dobrih prijateljic, preiskusila veliko novih receptov - zadovoljni vsi, jaz in moji domači Se beremo Veronika

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

6. apr 2006 8:57

Podobno kot Verovnika sem tudi jaz naletela na 90-dnevno ločevalno dieto in vprašala kaj pa je to. Potem sem spremljala forum. Dieta se je zaključila uspešno, od samega začetka pa tudi redno prebiram in preizkušam nove recepte in različne teme na forumu, pa še kdaj kar recept sama prispevam. Kar mi je posebej všeč, je zelo prijazen dizajn tele strani. Vse pohvale dizajnerju, pa tudi Jerneju za urejanje strani. Članarina, ki jo plačujem, se mi zdi vredna denarja. Sweetie

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

6. apr 2006 8:59

Jaz sem iskala recepte na internetu in vedno znova se mi je zgodilo, da so bili prav najboljši in prav tisto kar sem iskala na KulSlo. Pa sem bila tam! Sedaj ne mine dan brez da ne "pokukam" in preberem kaj je novega. Lp moja

-goga-  

član od: 16.8.2005

sporočila: 154

6. apr 2006 9:04

Nekega dne, bo že kar dobro leto nazaj, je mož prišel iz službe in že na vratih naznanjal, da ima nekaj zame. Jaz lepo čakam kaj mi bo dal, on pa za računalnik. Mi ni bilo nič jasno, dokler ni odprl KulSlo. Potem pa mene ni bilo za spravit dol. Za kulinariko je izvedel od sodelavca. Je njegova žena odkrila to čudo, on je informacijo posredoval naprej in zdaj nas je že veliko zasvojenih. Na kuharskih knjigah se mi zdaj samo še prah nabira. Kulinarika je zakon! Super recepti, komentarji, ki so v pomoč, in pa slikice, da si lažje predstavljaš. Super! LP gogy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti