Naša kulinarika

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

tema odprta - 5. apr 2006 19:58 | ogledi: 5.964 | odgovori: 87

Mogoče je bila ta tema že kdaj odprta, jaz jo nisem zasledila.

Zanimivo bi bilo šlišat kako ste prišle do KUL SLO...

Jaz sem včasih iskala na spletu kakšen recept, vtipkala ime recepta, vedno mi je odprlo kul slo.Pogledala sem recept in zaprla...Potem sem se vsevečkrat ustavljala tu, dokler ni prišlo do te mere, da sem zasvojena! Ko zjutraj po peti uri vstanem, takoj vklopim računalnik in na hitro preletim teme. Isto ko pridem iz službe ob dveh, ali ob dvaindvajsetih.Najtežje mi je čez vikend ko so vsi doma in vsak nekaj hoče delat na računalniku.

Lep pozdrav

Teka

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. apr 2006 20:04

Tudi jaz sem jo našla zgolj po naključju med brskanjem po netu. In glej čudež, naključje se je spremenilo v zasvojenost. Julija

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. apr 2006 20:15

Kolgica me je prosila za recept za bograč. Ker ga nisem našla v nobeni kuharski knjigi (hotela je imeti točno tistega s tremi vrstami mesa), sem šla na iskalnik in odprla se mi je kulslo v vsej svoji zapeljivosti. Nikoli nisem imeli dovolj moči, da bi se ji uprla! LP cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. apr 2006 20:20

Jaz se pravzaprav ne spomnim , zdi pa se mi, da mi je omenila kolegica, da gre večkrat na to stran. Potem sem pogledala, potem sem večkrat pogledala, zdaj pa, saj veste, kadar le morem, sem pač ena od zasvojenk. Ob vikendih imam (še) post, ke nimam dostopa do interneta, ampak, že delam na tem, da to spremenim. rimljanka

rozika  

član od: 12.3.2006

sporočila: 24

5. apr 2006 20:46

Jaz sem približno eno leto "hodila" na Kulinariko gledat razne recepte in nekaj sem jih tudi poiskusila, vendar pa nikakor nisem zbrala poguma, da bi se vpisala, dokler ni to zame naredil mož. Sedaj sem dokaj redno gor, pregledujem teme, recepte in zelo rada pogledam slike vaših izdelkov. rozika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. apr 2006 20:59

Kolegica mi je dala nekaj receptov, sprintanih s te strani z besedami "A ti pa še nisi slišala za kulinariko?" Sem šla iz firbca pogledat in.... evo me! Ko odprem FireFox, istočasno odprem tudi KulSlo, saj imam nastavljeno kot HomePage. Večkrat na dan pogledam novosti na forumu, pregledujem recepte... sedaj, ko sem na porodniški. Ko bom pa v službi (ko jo najdem - rabi kdo kakega kemika, mimogrede?), pa ne vem, če bom še tako redna gostja. Atina

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. apr 2006 21:13

Bounty pecivo je bilo tisto,ki me je popeljalo na Kulinariko,od koder ni vrnitve,razen,če mi odklopijo net. Skoraj ni dneva,da ne bi vsaj za deset minut pokukala sem gor. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

5. apr 2006 21:19

Sasvim slučajno. Tražila sam neki recept i došla do Kulinarike. Lidija...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

5. apr 2006 21:26

Ha, mene je zaneslo po naključju. Sem bila na takem delovnem mestu, da je bilo popoldne veliko prostega časa, a nisem mogla izza pisalne mize, ker sem pač morala čakati, da takoj nadaljujem z delom, ko tisti pred menoj končajo. Tako sem nekega popoldneva, mislim, da je bil november 2004, brkljkala po najdi si, vtipkala kulinarika, ker me je to pač vedno zanimalo, in sezam se mi je odprl...Ali pa čudežna dežela za Alico...oziroma začela se je ena najhujših obliko zasvojenosti...evo, prišla sem s službene poti, pa že čepim zdaj tu gor in gledam novo odprte teme.... Kot je pred časom zapisla ena novih članic - odkar vem za Kulinariko, ni nikdar več dolgčas. Razen če crkne kompjutor...Pa službo imam na srečo takšno, da lahko blodim po internetu kolikor me je volja....in tako sem kdaj že zamujala zaradi KulSlo.... Je pa to ena reči, za katere mi nikakor ni žal, da so se mi zgodile....Mamamia mamamia

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

5. apr 2006 21:27

Pri meni se je začelo, ko mi je pred tremi leti naša pravnica omenila recept za Pecivo "na suho" in ga tudi prinesla za pokušino. Takrat sem ga prvič jedla in zdelo se mi je nenavadno, da zanj še nisem slišala. Omenila mi je kulinariko in to spletno stran. Od takrat sem članica in kasneje tudi uporabnica Plus paketa. Kulinarika mi je zlezla pod kožo. Ne iščem več po kuharskih knjigah ampak na kulinariki. LP Marjana

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

5. apr 2006 21:35

Jaz sem kulinariko odkrila pred leti, pa vmes nanjo pozabila in jo spet našla po naključju. No, in to naključje je krivo, da kar naprej visim gor. Ampak ko vidim, da ste tudi drugi taki, mi je malo lažje... Čeprav bi bilo še lepše, če bi tačas kdo namesto mene zlikal... jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti