Velikonočno jagnje

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

5. apr 2006 20:48

Ravno prejšnji teden sem ga videla v trgovini Moj dom v Kamniku. Ima pa Moj dom trgovino tudi v Domžalah in v Ljubljani (nekje pri Plavi laguni baje) in če se ne motim v Grosupljem - a nisem sigurna. LP ivonja

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

5. apr 2006 20:50

Drage ženske, v Mariboru modela za velikonočno jagnje NIMAJO NIKJER. Ni to grozno? Imajo samo zajca, tega pa itak imam. Jutri bom zato poklicala v industrijsko trgovino Pekarne Vrhnika (je to v LJ?-zaradi telefonske), če mi ga bodo hoteli poslati po pošti po povzetju - ali ima katera izkušnje s tem? Bodo hoteli? Če bom model za jagnje uspela dobit, bom jagnje v končni fazi prelila s sladkornim prelivom (namesto limoninega soka bom dala kar vodo, da bo bolj beli) in potrosila s kokosom kot je predlagala maja. LP Anja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

5. apr 2006 21:55

Danes sem kupila še zajčka v Obiju za 1600 sit.Ovčke žal nimajo.V pekarni Vrhnika imajo precej večji model za ovce ,iz precej težkega materiala in model je kar precej drag.Točne cene se zdajle ne spomnim,ampak se mi zdi,da se vrti okrog 20.000 sit. In v Obiju sem srečala še članico kul slo. l.p. Vesna Leben

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. apr 2006 19:32

Drage ženskice! Danes sem šla v Avstrijo posebej iskat ta presneti model za jagnje. V Lipnici v KADI sem dobila celo oba:za večje in manjše jagnje. Bilo je še kar nekaj drugih modelov (zajec, dva zajčka skupaj, metulj). Imeli so tudi cel kup velikonočnih modelov za kekse, jaz sem kupila petelina (ki je ful dober!) in še enga zajčka. Ne moreš verjeti, ko prideš tja-kot da bi prišel v zakladnico! Meni je bilo kar toplo pri srcu od sreče. Kupiti sem želela tudi pekač za mini mafine in madelinke-teh pa na žalost niso imeli niti tam. Aja-modelov za jagnje niso imeli nikjer drugje. Toliko za informacijo, Anja

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. apr 2006 11:17

Preverjeno imajo zajčka in ovčko (oboje 3d) v Ljubljanskem Mulerju na Čopovi. niti nista posebej draga, 1600 zajc in 3500 ovčka, če se ne motim, tam nekje, ne me za besedo držat... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti