Nekaj nenavadnega

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. jun 2006 21:27

Joj, kako ste smešne.Sem se kar en čas režala, preden sem se spravila pisat. Meni se dogajajo podobne reči. Enkrat sem iskala muco in se spomnila, da muce nikoli nismo imeli. Drugi dan je sin prinesel domov mlado muco in po začetni zaljubljenosti je ostala pri nas. Drugič spet gužva, pa semafor crkne, jaz pa rečem možu, če ima vžigalnik, da ga prižgem in semafor začne delati. Imam pa še grozne, na primer, sem vidla sosedo ne balkonu in ji rekla, naj je jutri doma, kar tako. Drugi dan jo vidim z gipsom na nogi. Peljala se je s kolesom in en pes jo je lovil, pa je padla in s kolenom udarila v robnik pločnika, pes pa na njo in jo je celo polizal. Ampak kokena je bila polomljena na več mestih. Moja dobra prijateljica se je vselila v novo hišo in ko smo prišli na otvoritev, sem ji rekla, da mora "kao" sedaj imeti še enega otročka, ko pa ima novo štalico. Pa se je nasmehnila in rekla, da ne bo nič. Po 4 mesecih pa je umrla, najhujša oblika raka na želodcu, 1 mesec po odkritju je šla. Včasih imam take prebliske, da mi je slabo, ker se 90% tega na žalost uresniči. So dobri in so slabi, ampak so vedno. Je šla ena moja prijateljica na kulinarični piknik, pa sem ji rekla, naj pazi, da se ne izgubi. In kaj se je zgodilo, izgubila se je, hehe. Kyara

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

30. jun 2006 22:33

Jaz pa sn tak sklerozna. Ko se pelam z biciklom domu iz službe, grem vmes v trgovino (tam pa tak nena vem, po kaj sn prišla), potle dam bicikl v kolesarnico, naredim si za kosilo paradajs solato, hočem kruh vrezati, a kruha nikjer. Preglednem celo stanovanje, kruha ni. Potle se pa spomnim, da je vrečka z anjkaufom na biciklu ostala. Ebem ti vrečke, ki nena vejo same v stanovanje prit. tumpika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. mar 2008 9:28

Simona84 je napisal/a:
Alenka, tebe bolijo prsi, moja sestra pa 2 dni prej zavoha, da bo nekdo v hiši dobil (oz. dobila ) menstruacijo. Brez heca, tudi v šoli točno napove, kdaj bo katera dobila menstruacijo.Lep dan vam želim

 

Da vas smeh ne bo zapustil! Simona, jaz pa bi rabla tvojo sestro

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2008 10:08

Ne se hecat- ravno danes je nekaj vohljala okoli mene... joj, tetka je očitno na pohodu...

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. mar 2008 10:18

Simona, jaz se ne hecam ne vem ali sem noseča ali sem v "sebi"

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2008 10:42

Anamarija saj veš kako je s tem- sem res vesela, da bom tetka Simona

Lep dan in veliko se smejte

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

8. mar 2008 12:54

Res fajn, da kako tako starejšo temo, iz časov, ko še nisem bila članica, na plan privlečete. Še kakšno tako-zabavno! Res ste me spravile v boljšo voljo, pa ravno za dan žena, čeprav imam že polno mizo rož in bonbonjer.

lp Saša

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

8. mar 2008 13:43

Meni se to tudi dogaja pri osebah na katere sme ful navezana.Včasih si prav na glas rečem "pišuka xxx bi me pa lahko kaj poklical/a" pa že zvoni telefon.Pa s prijateljicami se velikokrat dogaja da obe naenkrat rečeva isti stavek Nam je pa profesorica za biologijo nekoč trobozlala da smo sposobni s svojimi misli uravnavati z dogodki samo dovolj skoncentrirani moramo biti...takrat je zagotovo spet travo kadila Roncolino

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

8. mar 2008 15:05

Tudi jaz imam neverjetno razvito intuicijo in telepatijo.

Če sem ob še tako slabih novicah mirna, pripovedovalca pomirim z optimistično napovedjo, če pa v sebi čutim napetost ob razgovoru, se zadeva ne konča dobro. Večkrat sem rekla svojim: " Saj sem vedela, da bo tako!" Niso mi verjeli. Sedaj komu zaupam svojo prognozo in vedno se ujema z resničnim izidom. 

Svojemu možu sem nekoč svetovala ( kar nisem storila nikoli prej, ne kasneje), naj se v službo odpelje z javnim prevozom. Ni me poslušal  in nedaleč stran od doma se je v njegov avto, pred rdečo lučjo semaforja, zaletel vojaški džip. Hitra intervencija in strokovna pomoč so mu omilile posledice nesreče.

Ko sem za šalo "šlogala" iz kavne usedline, sem se ob povratnih informacijah svojih prijateljev in kolegov  ustrašila samo sebe in tega raje ne počnem več. Tudi, ko so kolegice v službi zamenjale skodelice v moji odsotnosti, sem zadevala do potankosti. Pri tem sem povezovala  le like in svoja občutja, razum sem izključila.

Če načrtujem telefonski klic, se zelo pogosto zgodi, da me ta oseba pokliče ali pa se srečava......

 

Nelly

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti