Nekaj nenavadnega

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

4. apr 2006 21:33

haj, meni se pa dogaja..in to mi vsakič polepša dan..... Z možem sva že 18let domenjena da se med službo na hitro pokličeva ..... Kako gre, ali je gužva?, ali je kaj hudo s sodelavci ker je ravno luna ipd, pa če je bla dobra malica, pa kdaj pobereva otroke ipd. :: ....vsaj enkrat na teden se kličeva istočasno!!! LP rtm MARINKA

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

4. apr 2006 23:27

Dragička zakaj naj bi se ti smejali?Jaz in moj mož sva sanjala vsak svoje smešne sanje in se v sanjah tudi smejala tako da sva drug drugega zbudila zaradi smeha:mož je mislil,da se jaz smejim njemu jaz pa obratno.In sma se komaj zmenila zakaj se smejima.To je zelo podobno kar je napisala mslabetka je neke vrste telepatija.LP pa še veliko smešnih dogodkov naprej. mamazeljka

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

5. apr 2006 7:54

Ej, Dragička. Ko boš kaj dobrega spekla ali skuhala, pomisli malo name, pa se bom prikazala na vratih - he,he Lep dan! Tina

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

5. apr 2006 13:08

Takšne nenavadne stvari se dogajajo vsem, le da so nekateri manj dovzetni za podrobnosti in jih ta nenavadnost "zaobide". Skoraj vedno, ko se je sin znašel v stiski, sem to "začutila", in zgodilo se je že, da sem zaradi tega oddrvela na Pokljuko, kjer so bili s šolo na letovanju... Ugotovila sem, da ne brez razloga. V tem ne vidim nič čarovniškega. O aboriginih je pa itak že bilo govora. Senzibilnost je pravzaprav nekaj, kar lahko razvijamo. Ljudje verjamejo v nirvane in čakre in reiki... Zakaj ne bi še v telepatijo? Dragička, kar pogumno, z metlo ti še ne bo treba letat okrog Grmade so pa tudi že ukinili, kolikor vem. Pozdravček! Vrana

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

5. apr 2006 13:33

Imam hči, staro 12 let. Dva, tri dni predno dobi ona menstruacijo, mene bolijo prsa. Vsak mesec. Moja mami pravi, da se je isto dogajalo njej. lp Alenka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. apr 2006 16:08

Alenka, tebe bolijo prsi, moja sestra pa 2 dni prej zavoha, da bo nekdo v hiši dobil (oz. dobila ) menstruacijo. Brez heca, tudi v šoli točno napove, kdaj bo katera dobila menstruacijo. Lep dan vam želim

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. apr 2006 16:44

Ta je pa dobra, se pravi če ne voha nič, je tista oseba noseča? LP

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

5. apr 2006 17:28

Zelo zanimivo. Priporočam vsem, ki so slabe volje, da takoj preberejo kar ste napisale do sedaj. V teh minutah, ko sem to prebirala sem se nasmejala do solz, sploh pa tvoji izjavi anamarija1. lp Marjana

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. apr 2006 19:41

Seveda se dogajajo tudi takšne čudne stvari,vendar ljudje niso pozorni na to. Saj poznate tisto-mi o volku,volk na vrata,po novem tudi na telefonu. Dragička,ti pa svoje čarovniške sposobnosti razvijaj naprej.Pa čimprej si nabavi nov sesalec,kajti čarovnice že dolgo ne letajo več okrog na metlah! HI,HI,HI,HI,HI,HI! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

5. apr 2006 20:42

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti