Stadion v trstu

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

tema odprta - 30. mar 2006 15:07 | ogledi: 1.319 | odgovori: 2

Sin je naju z možem povabil na tekmo ameriškega nogometa, ki jo bo njegov klub odigral v nedeljo zvežer na stadionu Koloniale v Trstu. Sam potuje na tekmo s klubom - z avtobusom, midva pa bi prišla navijat iz Portoroža, kjer bova nekaj dni. Nastane pa problem - KJE JE TA STADION? Ve kdo s kulinarike? Saj če ne bo drugače, se jim bova morala priključiti na mejnem prehodu Fernetiče, bi pa si vseeno rada prihranila to pot. Torej, poznavalci Trsta, na pomoč!

Hvala in lep pozdrav

kača

pppp  

član od: 1.12.2005

sporočila: 231

30. mar 2006 17:13

verjetno si mislila Campo di Colonia, ki pa je na Občinah, blizu banke na Občinah. kolikor je meni znano, so stari stadion zaprli, novi pa je malo naprej od auto sandre (bivše), vendar je zdaj vhod z druge strani. ne verjamem pa, da bo tam kakšna tekma v nedeljo, ker igrajo ob sobotah zvečer za ligo, v nedeljo je vedno zaprto. se pravi ostane samo tale na Občinah. mislim pa, da vam ni treba na fernetiče, je bližje z tržaške strani. pppp

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

30. mar 2006 17:55

pppp, hvala, verjetno je res to. Sin pravi, da je takoj za mejo. Pravi, da je tekma v nedeljo zvečer zato, ker je prej stadion zaseden. Ima pa danes zvečer še en trening in sem mu naročila, da se točno pozanima, da ne bova z možem preveč "lutala". Seveda bova šla s tržaške smeri, v Fernetiče bi šla samo, če nikakor ne bi ugotovila, kje je ta nesrečni stadion. LP kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti