Naravne barve za pirhe

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

30. mar 2006 13:41

Že zadnjič sem zasledila debato o pirhih iz terana in sem se letos namenila izdelat prav te pirhe. Zato bi prosila za bolj natančen postopek - ali pa se jajca v teranu skuhajo povsem običajno, kot v vodi? Pa še to: ali se v teranu bolje obnesejo bela (oz. svetla jajčka) ali temna? PS: Tudi pri nas stojijo pirhi vedno na mizi in nikoli ni problemov..... Pozdravček, zvitorepka

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

30. mar 2006 14:10

Zadnjič sem na enem od forumov zasledila tale nasvet: trdo kuhanim jajcem natremo lupine, da so čimbolj na drobno razpokane in jih nato namočimo v teran. Seveda to pride v poštev le v primeru, ko želimo imeti zanimivo okrašeno olupljeno jajce (beljak menda pride lepo marogast), ki pa je tudi lahko lepa popestritev na krožniku. Blanchy

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

30. mar 2006 14:24

Hm, mi imamo eno malo raziskovalko pri hiši. čebulni jajčki so vsako leto, smrk... Bi pa barvali s kakimi naravnimi barvami, ker če bo dobila jajček pobarvan z berčonovo barvo, bo še sama cela barvasta. Če trdite, da z ostalimi barvami ne gre, bojo pač čebulna ali namočena v refošk, kaj čmo...

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

30. mar 2006 14:32

mene pa zanima nekaj osnovnega - namreč, ali se kje dobijo za kupit bela jajca? Povsod vidim samo rjava in ta se res ne obarvajo kaj prida lepo. Še z umetnimi barvami je precej kriza - vse temno, zamolklo. Se spomnim otroških let, ko so bili pirhi vsi nežni, pastelnih barv - seveda, če smo pa barvali bela jajca. Lisa

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

30. mar 2006 14:37

Lisa, bela jajca sem (če sem zelooooo pohitela) dobila v Jatini prodajalni....... Še kar pa čakam, da mi kdo pojasni natančen postopek barvanja jajc v teranu........... zvitorepka

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

30. mar 2006 14:52

Če barvaš jajca v teranu, jih enostavno skuhaš v teranu, kot v vodi. Ko so kuhana, jih za nekaj časa pustim v vodi (prvo leto sem jih dala takoj ven in se mi je tam, kjer sem prijela jajce, barva zbrisala). So pa res nekaj posebnega. Hrapavi, svetleči, barva je pa nekam zemeljskega - to sva "ugotovila" z možem. lp Alenka Sporočilo je spremenil(a) ALENKA_D dne 30. mar 2006 14:53:18

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. mar 2006 14:57

He, he, ko smo ravno pri belih jajcih, v ZDA kure nesejo samo bela jajca in ko so moje prijateljice bile pri nas doma, jih je skoraj kap, ko so videle, da evropske kure nesejo jajca vseh odtenkov, belih je še najmanj. Mi imamo doma prepelice in njihova jajčka so vsako leto prava atrakcija. Pisana so že tako in tako, mi jih samo še v barvo vržemo. Niso pa potem dobra za jesti, ker vpijejo veliko barve. In kaj naredite z vso to količino pirhov po veliki noči? Mi še cel teden jemo regratovo solato z jajci. Jaz pa hecam sestro, ki ima rojstni dan na velikonočni ponedeljek, da bo dobila torto v obliki jajca. Jaz pa očitno dva dni za njo regratovo solato s primerniM (letom ustrezajočim) številom jajc. Hec mora biti. Čeprav tista ideja o torti v obliki jajca niti ni tako slaba. Moram najprej malce razmisliti. Potem ko pridem s smučarije, bo čas za to. Loni Makaroni

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

30. mar 2006 15:08

Alenka, hvala za pojasnilo - tako ali tako bo šlo nekaj jajc v "poskusno" barvanje. Loni, pri nas bojazni, da bi pirhi ostajali ni; moj sin je namreč nor na jajca, tako da se vsak dan sproti pogajamo, ali sme pojesti še četrti pirh, ali ne. zvitorepka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti