Marshmallows

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

28. mar 2006 21:38

Hej, hja, malo sem pozna s svojim odgovorom, ampak nič ne de. Ja, v metroju lahko kupuješ samo s podjetniško kartico (ki jo pridobi tudi vsak slovenski podjetnik (s.p., d.o.o., itd.)), lahko pa kupuješ v normalnih količinah ali na veliko. No, pa da se vrnem k telim marshmallowsom. Torej v Leclercu imajo povsem samo bele. Samo niso tisti drobni, ampak malo večji, bi rekla takole od oka 2×2 cm ali morda celo za odtenek večji. Ampak ne me držati za besedo, nazadnje sem jih videla prejšnji teden, ko jih je jedel šef , jaz pa nisem nobenega v usta vtaknila, ker sem bila karakter Sicer so pa že pred časom imeli tiste čisto drobne in samo bele v Müllerju, ampak je že dolgo, kar sem tam sploh kake videla. Če nisi iz tega konca, ti lahko en zavitek Leclercovih pošljem, da boš videla, če je to to.

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

29. mar 2006 18:43

Sašenka, sicer bom vsekala popolnoma mimo teme, ampak me zanima, kako lahko pridobiš podjetniško kartico? Sprašujem pa zato, ker sem med zimskim dopustom v Schladmingu našla super trgovino, kjer pa lahko kupujejo samo podjetniki. Kakšne stvari dobiš tam!!! Sicer so se nas, ko smo povedali, da smo iz LJ, "usmilili" in smo lahko kupili viljamovke iz krompirja. Pa vendar.... kača

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

29. mar 2006 21:00

Predložiti moraš dokumente o registraciji podjetja, pa matično in davčno številko, pa to, ali si davčni zavezanec ali ne, pa šifro dejavnosti - eni podatki so že na izpisku iz registra, ene moraš pa še dodatno dati. Ne vem ti iz glave povedati, ker si kartico sposodim pri starših, sama nisem pa še nikoli osebno tega urejala, vem pa da rabiš en šopek papirjev.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. mar 2006 11:56

Sasenka, hvala! Sem iz Lj. in sem enkrat ze kupila ene marshmellowse v Leclercu, samo so bili polnjeni z neko jagodno kremo - za jest je to sicer bolje, za moje namene pa žal ni dobro... So tisti, ki jih ti omenjaš tudi polnjeni? Ti so bili v obliki kupčkov, ne valjasti. Me pa ne moti, če so veliki, itak jih bom večino stopila. Samo, da so beli... V Mullerja grem redko, sploh na ta oddelek, bom pa spet šla pogledat, če jih kje vidim. Ta mali pridejo prav za okraševanje... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. apr 2006 12:58

hehe, sem jih dobila na trgu Čisto bele, samo je imela gospa samo še eno vrečko... Veri

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. apr 2006 12:30

Sem bila zdajle v Muellerju, imajo bele, 289 sit vrečka, mislim, da je 150 gramska. Niso polnjeni. Loni Makaroni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. apr 2006 17:03

Hvala, Loni! Pičim tja! Veri

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

13. apr 2006 8:05

Mena pa zanima, kaj počnete z njimi? V kakšnem receptu jih uporabite? sara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. apr 2006 8:59

Amerški desert - obnese se na gril zabavah. Blazinico natakneš na nabodalo, jo daš nad ogenj, paziti je treba, da se ne zažge. Potem pa jo daš vmes med dva piškota skupaj z nekaj koščki čokolade. Loni Makaroni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. apr 2006 11:28

Loni, hvala še 1x, dobila v Mulerju:) Sara, jaz jih rabim za okraševanje tort in za ene malo bolj zapletene postopke - za sladkorno maso, ki jo kuhaš, in valjaš in potem oblikuješ,... skratka, najprej bi probala, da vidim, če mi bo sploh všeč, predno tu razpredam:) Sicer jih pa lahko daš v kakav ali vročo čokolado. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti