Piškotki za otroke

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

tema odprta - 24. mar 2006 13:37 | ogledi: 2.204 | odgovori: 6

Rabila bi kakšen recept za piškotke in sicer za nečaka, ki je alergičen na jajca, mleko. Moka je lahko katerakoli, maslo se pa dobi tudi že eno prov posebno. Če se da, je zaželjeno, da se v ustih stopijo, ker ima šele dva zobka. V trgovinah je izbira dokaj slaba, raje bi kaj domačega, tako se vsaj ve, kaj je notri. Bi šlo?

Lep dan še naprej!

Ella

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

24. mar 2006 14:20

, v redu. Bomo čimprej spekli in seveda napisali mnenja. Hvala! LP Ella

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

24. mar 2006 20:15

Moj vnuk ima alergijo na jajca in mleko.Sem zadnjič probala naredit nekaj primernega in je še kar ratalo.Ko bo recept primeren za objavo, ga boš našla pod imenom Aljaževi piškoti. LP Aki

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

26. mar 2006 15:41

Ella je napisal/a:
Rabila bi kakšen recept za piškotke in sicer za nečaka, ki je alergičen na jajca, mleko. Moka je lahko katerakoli, maslo se pa dobi tudi že eno proposebnov . Če se da, je zaželjeno, da se v ustih stopijo, ker ima šele dva zobka. V trgovinah je izbira dokaj slaba, raje bi kaj domačega, tako se vsaj ve, kaj je notri. Bi šlo? Lep dan še naprej! Ella
Katero maslo pa imaš v mislih.Ravno danes sem spet eksperimentirala, pa me zanima. Aki

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

28. mar 2006 11:54

Rastlinska margarina brez jajc in mleka, proizvaja pa Vitaquell. Dobi se ga pa v Intersparu, verjetno tudi v ta velikem Mercatorju. Tako,...upam da sem kaj pomagala. LP Ella

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. mar 2006 13:09

A ni margarina že v principu rastlinski proizvod? Zato pa je brez holesterola. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti