Torta mamamia

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. mar 2006 7:39

čao, krasna tortica. Meni je sploh uf, če ti kdo oz. ti komu podariš domačo torto. Res ni primerjave, pa četudi včasih ni tako hudo lepa kot tiste iz slaščičarne. Meni to res veliko omeni, če ti kdo kaj speče ali pripravi za darilo, ker to pomeni, da je bilo vloženega dosti truda in časa, še posebej, če nisi zelo vešč tega dela. Jaz sem pekla prejšnji petek ponoči skutino, da sem v soboto presenetila mami za roj.dan. Lani pa sem ji naredila dvonadstropno, roza torto s srebrnimi perlicami. Tako lepa je bila, res. Škoda, ker nimam nobene slike, bi vam jo poslala. No, pa še nekaj o prevozu tort. Najbolje je, če jo lahko daš v škatlo in na tla, recimo za sedež. Definitivno najslabše pa je, če jo držiš v roki. Jaz sem lani novembra tortico za nečakov krst vozila vsepovsod, bil je grozen sneg, malo smo jo nesli tudi peš. Precej dalj kot 20 km se je vozila po hribitem svetu, polnem lukenj. Pa je preživela, čisto lepa. Do kosila. Lep pozdravček, S.

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

24. mar 2006 8:42

lepo, mmm... sigurno tudi zelooo dobro.. bi kar prijal kos ob kavi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti