Nakup oken-od koga?

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

12. jul 2011 17:17

Pri nas smo pred kratkim menjali okna,ma ti povem da je bilo skoraj pri vsakem oknu taka luknja ,ja in tudi ploščica je kakšna šla.Drugače pa sem zelo zadovoljna.Kupili smo jih pa pri Nagodetu v Postojni.

SINEJA

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

12. jul 2011 17:19

TJAŠŠA, tudi pri oknih je šel razvoj naprej. Taka okna kot jih imaš ti lahko naredi vsak mizar, če ima to smisel pa je druga reč. Mislim , da je logično, da če bodo enaka, da bo tudi vse ostalo enako, na začetku mogoče ne v kratkem roku pa prav gotovo- netesnenje  itd.

Nova okna so delana v smislu, čim boljše toplotne izolativnosti, veliko pa se naredi tudi na zvočni izolativnosti. Širini okvirja in krila se pač ne da izogniti. Dodajanje rolet, na okna, ki jih do sedaj niso imela pa seveda to še dodatno zmanjša. Nekateri se v takih primerih odločijo, za varianto, da okna stara ostanejo, na notranji strani- v prostoru pa dodajo novo okno, ki je toliko večje da od odzunaj ni opazno. To seveda potegne za seboj večje stroške in bistveno drugačen pogled v prostoru.

Za nekaj se je pač potrebno odločiti.

 

Trnovo, veliko poškodb, je vezanih na to, kako so stara okna bila vgrajena, običajno se poškodbe različne že v enem objektu.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

milanese  

član od: 24.8.2010

sporočila: 2

3. mar 2014 15:33

Ma ja, mi smo se tudi odločali pa odločali... Sedaj imam PVC okna in sem zadovoljen.
Police niso bile kaj dosti poškodovane...

Aja, pa našel sem jih tukaj: Finestrum pvc okna



milanese

Sporočilo je spremenil(a) milanese dne 05. 2014 11:02

iwa81  

član od: 21.7.2017

sporočila: 19

13. sep 2017 13:37

A je kdo mogoče s področje Dolenjske? Gledam namreč za okna in kolegica mi je svetovala, da pogledam ponudbo pri tem podjetju http://www.okna-vranesic.si/

Ima mogoče kdo kakšne izkušnje z njimi ali pa če mi mogoče svetujete še za katere ponudnike iz tega področja?

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. sep 2017 18:32

Secom Krško.

 

naor

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

14. sep 2017 12:13

Medle, Bayer....oba iz NM

pirnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti