Kakšen roštilj?

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

11. apr 2011 14:08

Še jaz priložim moje vprašanje.

Iščemo žar na oglje za na morje. Naj bi bil iz RF, pa čimbolj simpelj. Iskali smo ga že vsepovsod. Najrajši bi takega, ki jih kdo doma izdeluje.

karnak

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

11. apr 2011 16:05

Kolegica Karnak, težko boš našla, kar si si zamislila. Simpelj roštilj iz RF p da bi bil še kvaliteten in da bi ga lahko tovorila naokoli pa na oglje je enostavno težko najti. Sicer pa, pejd mal v Bauhaus al Merkur pa se malo razglej. Potem se boš lažje odločala in postavljala kriterije. lp hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. apr 2011 16:30

Za na morje je dovolj nekaj kamnov ali zidakov, mreža pa se da kupit ali pa tista iz pečice štedilnika, v sili smo že vse to počeli. Ampak to je improvzacija; če ga hočete imeti nameščenega za stalno, se bo treba drugače znajt. Kaj pa frima gorenc? čeprav napotek od hedonista tudi ni napak.

Mamamia

mamamia

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

11. apr 2011 21:11

Hala za predloge. Nmorju imamo pavšal, zato je tam roštil stacioniran in ga čez teden, ko nas ni pospravimo v baldahin. Nekaj sem že gledala pri nekem stričku v Kamni gorici, ki jih sam izdeluje, pa še ne vem. Kar se tiče Merkurja, ni omembe vredno, za Bauhaus se bom pa pozanimala.

Res pa je, da že več let iščemo tak roštilj. Imamo enega iz Merkurja, ki pa je zelo na nizkih nogicah in je v petih letih odlično služil, sedaj pa bi ga zamenjali. Nikakor pa ne gremo na plin.

karnak

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

11. apr 2011 21:23

http://www.gorenc.eu/izdelki/

Saj to firmo ti je že mamamia svetovala, ampak tu res ni, da ni. preizkušeno najboljši.

nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 11. 2011 21:25

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

12. apr 2011 8:55

Hvala. Najprej bom šla k Gorenjcu, ebay je pa v rezervi

karnak

mkralj6  

član od: 9.4.2011

sporočila: 4

12. apr 2011 13:33

Se opravičujem če sem narobe prilepil album,hotel sem pokazat plinski premični žar z ravno ploščo,saj je po mojem mnenju boljši od rebrastega glede čiščenja in tudi glede same peke. Jaz sem ga kupil tukaj in so bili tudi cenejši od gorenjca. www.elplin.si%2F&rct=j&q=plinski%2" target="_blank">http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved= Lp mkralj6 Sporočilo je spremenil(a) mkralj6 dne 12. 2011 13:36

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

12. apr 2011 14:16

Jaz sem ga tudi kupil v Domžalah, kolikor se spomnim je bil zelo ugoden s plinsko jeklenko skupaj, tako da lahko mirno priporočim prodajalca. Nekaj let sem ga redno uporabljal, sedaj pa skoraj ne. Za kar sam uporabljam žar mi ne pride v poštev, oz. je skoraj isto, če stvar spečem na dobro pregreti ponvi.

 

Commis débarrasseur

leiiča  

član od: 20.9.2008

sporočila: 55

12. apr 2011 15:08

Pri nas uporabljamo nekaj v tem smislu:

http://www.nakupovanje.net/campingaz-texas-deluxe-plinsk

vendar imamo na vulkanski kamen in menjavamo plošče... imamo rebrasto, ravno in tudi mrežo in damo gor kar potrebujemo. Super je tudi ker ima pokrov, da ga po uporabi enostavno ščistiš in zapreš ter se ne nabira gor umazanija. Nad ploščo ima mrežo kot nekakšno poličko, da lahko pečeno hrano odložiš tja in se ti ne shladi.

LP, Lea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti