Bakker

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

9. avg 2008 16:19

Tudi jaz sem dobila možnost nagrade 50.000€, druga je iz nekje... ne vem kje. Potem pa isti dan poberem še pošto pri tašči (ki je iz Lj) in vidim, da je dobila čisto isto kuverto. Se pravi, da nisva samo dve srečnici ampak nas je več. Najbrž smo vsi, ki smo lani kaj naročili, tole dobili. No, privoščim vsakomur ampak tole me je pa malo pogrelo. Vseeno bom naročila stvari, ker mi njihove dalije zelo lepo cvetijo, tašči pa so po treh letih končno jagode začele lepo rast in imajo kar nekaj plodov (saj, zato pa je garancija 5 let). Lp, Asja

turururu  

član od: 27.11.2007

sporočila: 72

9. avg 2008 20:55

V naši hiši smo štirje dobili pošto z isto vsebino, le številka za žrebanje je bila drugačna. turururu

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. avg 2008 21:03

ksenjako je napisal/a:
Cila, zakaj pa ne reklamiraš? Meni so povrnili denar za vse kar mi ni zraslo. Ksenija

 

Saj vem, da bi lahko in tudi vem, da vrnejo denar brez problema. A se mi je njihov način prodaje v zadnjem času tako zagravžal, da ne maram imeti z njimi  prav ničesar več.  Da so se oprijeli "nateg-sistema" jih res ni vredno, da ti porivajo neke palčke in samokolnice in ne vem kaj še vse kot gratis darilo  ... to je tisto, kar  me odbija.

Cila

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

10. avg 2008 10:49

Tudi jaz sem dobila nagradno igro piše, da še ena lahko prejme nagrado namesto mene. Mislim,da nas je res veliko in je to en velik nateg vse je romalo v smeti.Take pošte sploh več ne odpiram,kre se mi zdi butasto. Milži

Jurca  

član od: 24.1.2008

sporočila: 23

10. avg 2008 11:43

Ja res, če bi bil katalog pa normalno naročilnica zraven, OK, pa naj bo še gratis darilo, to se še da prebavt.... ampak tele nagradne igre ... če ne prej, ti pa tukaj postane jasno, da je neki narobe. Jurca

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

10. avg 2008 17:44

Eh ,punce...jaz bom poslala tisto reč za 50 tisoč ,sevede brez naročilnice,pa da vidimo...pri meni je ena fuksija od treh zacvetela in je res lepa ,begonije so pa uboge,nekak delajo ...samo če pogledam sosedovo ,ki je iste sorte ,samo kupljena v vrtnem centru ,za pol manj denarja,se mi kar milo stori.... Me ne to z darilom ne moti ,saj ti ga ni treba naročit. lp goga

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

10. avg 2008 21:00

jaz sem lani kupila velecvetni grahor ... pa je cvetel kot nor, pa veselje ga je bilopogledat kako ga obletavajo čebele in druga bitja... tulipane pa tudi imam zdaj že dve ali tri leta pa so krasni in čedalje več jih je vsako leto... nekaj stvari pa se mi tudi ni posrečilo...

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

10. avg 2008 22:39

Jaz sem pozimi naročila komplet treh čebulic hijacint v steklenih vazicah,dve sta odgnali nekaj zelenega,tretja pa je zgnila.Ko so bili listi dva cm so se posušili. Nimam več zaupanja,čeprav je katalog zelo mamljiv.Tudi jaz sem dobila za nagradno igro, vendar je že v smeteh. BISERKA55

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

11. avg 2008 16:30

Že marca sem naročila -in še nisem nič dobila,zdej če mi bojo kaj poslali bom samo vrnila nazaj.LP. golubić

Jurca  

član od: 24.1.2008

sporočila: 23

11. avg 2008 17:49

jaz sem lani v vrtnem centru kupila čebulice, pa ni tudi nič ratalo, tako da za neuspeh ne krivim bakerja, se pač zgodi da kej zgnije, pa voluharji so tudi lačni in prav vseeno jim je, kje so se čebulice kupile, pa vsaka zima tudi ni ista pa vreme je tudi lahko krivec... ampak, nagradna igra je nategovanje, ki me moti. mogoče bo nekdo res dobil tistih 50.ooo. OK. ampak, gospa ..., vaša srečna številka je ... pohitite ... ne zamudite svoje velike priložnosti ... lani je nekdo prepozno vrnil odgovor in tako zapravil svojo priložnost... pa zakaj ne morjo enostavno povedat, da bi se radi šli žrebanje??? Jurca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti