Bakker

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. mar 2006 20:02

Iz lanskih plezalnih jagod nič, so se posšile. Od podarjenih čebulnic ni vzklilo nič. Pelargonije smo prve zamenjali, potem pa so božansko cvetele. Letos naročili : šampanjske begonije in plezoče jagode, ker mama vztraja. Ker sem lani na nekem oknu videla res božansko okensko zasaditev, sem nujno potrebovala take barve gomoljastih begonij. Bom poročala. DRžite pesti. frina

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

22. mar 2006 21:40

Hvala za vaše izkušnje, jaz sem že misila naročiti,tako lepe rože.... sedaj ne bo nič, bo kar "slovenks" roba pela, v naših cvetličarnah. Sem pa lani kupila v Merkurju tiste ko jih je 8 ali 10, visečih in pokončnih pelargonij ali bršink kot jim eni pravijo, kljub temu, da niso bile ravno naj naj na oko in so me vsi svarili in govorili, da sem naredila veliko napako, vam moram povedat, da bo bile ene najlepših daleč naokoli. Sem bila kar pol metra višja, ko so jih tako gledali in hvalili. LP smrkolina

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

23. mar 2006 8:46

Ko ravno debatirate o tem, naj še jaz povem izkušnjo moje sosede. Kupila je neke kozarce za gomolje hijacint in zraven dobila še nevem koliko gomoljev za nagrado, aja pa še sadiko ene sobne rastline je kupila(zato menda nagrada), uglavnem - nič od nič. Sadika se suši, gomolji so ž kvalitete, samo kozarci so videti vredu. Pa vse skupaj sploh ni bilo tako zelo poceni. Vam svetujem - pojdite do svojega vrtnarja. On ve v kakšnem okolju živite, svetuje, tudi razne kombinacije, verjetno tudi zasadi za vas in po vašem okusu, pomembno je pa , da tudi garantira za vse, se pravi, da če bo kaj šlo skozi leto narobe, se mirne duše obrnete nanj. Vsaj pri nas je tako. LP Rmeli

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

26. mar 2006 21:56

Naročili smo sadike jagod, jih dobili presenetljivo hitro; videti so lepe in zdrave. Zraven smo dobili vedro s čebuljčki. Upam, da bo vse dobavljeno lepo uspelo... poročilo sledi čez nekaj mesecev. LP Lipa

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

26. mar 2006 22:00

Jaz sem tudi pred časom naročila jagode, pa tamau paradižnik. Zdleda, da vsi na isto padamo. Mi je že zdaj žal, ko berem forum, čeprav nisem še nič dobila. Katalog te zavede in želiš si, da bi uspelo, čeprav zdrava pamet pravi drugače... jasna

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. mar 2008 16:22

Dane odpiram nov post. Dobila katalog od bakkerja in spet me je zavedlo,zaradi ure s kristalčki.Je katera naročila in dobila uro?Je že mesec dni pa še nič nisem dobila. lp goga

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

16. mar 2008 17:19

Mi imamo z Bakkerjem pa res samo slabe izkušnje. Lani (Ali mogoče predlani? Ne vem točno.) smo naročili tisto vedro z različnimi čebulicami, pa so že izgledale čisto ubogo, posušeno. In jih je vzklilo res zelo malo, manj kot polovica. Pa še tiste rastlinice so bile nekam boge. Babica je naredila isto, pa je dobila enak rezulatat. Nevem, ali je to samo naša smola, ali pa so Bakkerji v povprečju taki? Kolikor pa zgleda, res nismo sami v tej kolobociji. Mi Bakkerji v glavnem ne zaupamo več, ker smo ugotovili, da se pač ne splača. Rmeli, točno tako. Samo tisto vedrce je lepo zgledalo.....vsebina pa zanič. Without exception očitno! ***amy***

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

16. mar 2008 17:45

Predlani sem naročila plezalne jagode in mini paradižnike. Paradižnikov je bilo zelo zelo malo, jagod pa od treh (ali petih) sadik le nekaj. Lani sem šla v Kalio in kupila 10 sadik mesečnih jagod. Celo poletje, do pozne jeseni smo jih jedli. Letos so me spet premamili . Čakam, da mi prinesejo dve rožici za ven. Komaj čakam, da vidim ali so me spet nateg.... Pa še to: lani je tašča naročila fuksije in so bile zelo boge že ob prihodu. Jih je na mojo pobudo reklamirala in dobila nove. Sadike so bile lepe, cvetele so pa zelo borno. Lp, Asja

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

16. mar 2008 18:04

Jst pa sem prav danes posadila te plezalne jagode, ki niti ne zgledajo tako slabo, sam me pa zdej skrbi, da ne od njih nič iz nič. Lani sem pri njih že naročila Pepino sadje in sem imela ene 4 sadežev, kako bo to leto bomo še videli. Baje pa nič ne komplicirajo, če jim pošlješ račun, da ti ni nič uspelo in ti povrnejo denar. Sedaj se že po glavi čomah kam sem ga dala. :) barby

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. mar 2008 18:15

Naša dva sta tudi naročila jagode,na sliki so tako lepe rdeče...se bojim da bosta razočarana...pa še vodnjak naj bi bil zraven....torej ure ni nobena dobila? lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti