Bakker

perunikaa  

član od: 25.8.2010

sporočila: 1

16. sep 2010 1:09

danes sem dobila s katalogom 3 zlate srečke,ki naj jih nalepim na naročilnico-1.s kodo,2.za udeležbo pri žrebanju v vred.65.000 evr in 3.za naročilo.Na drugem-posebnem obvestilu pa sta na sliki dve gospe,ki sta dobili nagrado izplačano,tretji okenček je prazen ,pod njim je napisano, kao,da še ne sodelujem,a že 2x sem naročila,ker če zadnjič nebi nič naročila,bodo 65.000 evr izplačali neki gospe,ki je bila rezerva na mojem mestu.Zdaj pa piše,da še ne sodelujem,ej.To je resnično"NATEGOVANJE",sam,da nek naročiš.Pa tudi zrastlo mi ni kar nekaj rastlin.Reklamirala še nisem,bom pa probala,če mi bodo res vrnil denar,če ne bom pa tudi nabavlala kje drugje.Osel gre sam enkrat na led,jaz sem šla na žalost že kar en parkrat. perunikaa

kozamurnik

sporočila: 2311

16. sep 2010 6:08

perunikaa je napisal/a:
danes sem dobila s katalogom 3 zlate srečke,ki naj jih nalepim na naročilnico-1.s kodo,2.za udeležbo pri žrebanju v vred.65.000 evr in 3.za naročilo.Na drugem-posebnem obvestilu pa sta na sliki dve gospe,ki sta dobili nagrado izplačano,tretji okenček je prazen ,pod njim je napisano, kao,da še ne sodelujem,a že 2x sem naročila,ker če zadnjič nebi nič naročila,bodo 65.000 evr izplačali neki gospe,ki je bila rezerva na mojem mestu.Zdaj pa piše,da še ne sodelujem,ej.To je resnično"NATEGOVANJE",sam,da nek naročiš.Pa tudi zrastlo mi ni kar nekaj rastlin.Reklamirala še nisem,bom pa probala,če mi bodo res vrnil denar,če ne bom pa tudi nabavlala kje drugje.Osel gre sam enkrat na led,jaz sem šla na žalost že kar en parkrat. perunikaa
Ljubi bog, ne verjemitakim in podobnim štorijam , reklamiraj in to či m p r ej !!! Denar morajo vrniti ! Moji prijateljici so ga. Katolga pa niti poglej ne več, ker te gotovo spet kaj premami . Torej čimprej v SMETI! murnik

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

21. sep 2010 11:10

Jaz sem lani končala z Bakkerjem....in kot, da bi vedeli, mi kataloga sploh več niso poslali . Andreia

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

21. sep 2010 14:42

Jaz danes ravno dobila čebulčke, narcise, tulipane, lilije... Jaz sem s čebulčki zmeraj zadovoljna. Je pa mati naročila pelargonije in od treh je bil eden bolj bogi, poklicala na bakker in so ji vse tri menjali in zdaj je vseh šest v cvetju. lp, pinka

zoyaa  

član od: 1.8.2011

sporočila: 88

24. sep 2013 12:26

Pozdravljeni, če mogoče kdo ve, v kolikšnem času pošljejo izdelke če izbereš opcijo "v najkrajšem možnem času"? sem naročila čebulice tulipanov, pa bi jih bilo potrebno počasi posadit...

kako ste nasploh zadovoljni s bakkerjem?vem da je bilo o tem veliko govora že nekaj let nazaj, vendar me zanimajo vaše izkušnje sedaj, so se kaj popravili?poslabšali?Lp

zoyaa*

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

24. sep 2013 13:23

Dobiš jih pravočasno za sajenje. Jaz sem zelo zadovoljna s čebulčki tulipanov , so zelo veliki in zravi, drugo pa ne naročam.  

 

lp, pinka

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

12. jan 2014 22:41

Moja mama že tudi leta in leta naročuje od Bakkerja, pa ji vedno vse lepo zrase. Jeseni mi je dala nekaj čebulic tulipanov in narcis, ki sem jih posadila v posode, pa mi že lezejo ven, čeprav so vse na prostem.  Tako da z moje strani tudi ni negativnih pripomb.

Ravnokar sem naročila par rožic, zato sem naletela na to debato...

yulchi

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. jan 2014 23:49

Če si realen, najbrz ne bos razocaran. ce pa pricakujes tisoc jagod na 20 cm grmicku kot je nas sliki od bakkerja in to narocis ter upas na to da bos iz enega grmicka 20 litrov marmelade skuhal, pa...

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

4. apr 2016 21:55

Tako lepih tulipanov še nismo imeli, prijetno presenečena.

Okrasni luk nam  ni vzklil,  pa so se prijazno opravčili in vrnili denar.

 

Čebulice, predvsem tiste ki so  nenavadnih barv in sorte, ki se težje dobijo,  bom zagotovo odslej kupovala pri njih. Tudi vrtnice vzpenjalke, ki so bile priložene kot darilo, so bujne in lepe.

Pozitivna izkušnja torej.

 

Kotarca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti