Bakker

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

15. mar 2006 11:50

Tudi jaz sem lani naročila. Razultat: begonije so sicer zrasle, zacvetele in tudi letos mi že odganjajo. Tako, da je bilo to v redu. Lonec s 60. sadikami - nič od vsega skupaj. Aja, še to. Begonije sem lani dobila junija, tako, da je bil avgust, predno je zacvetelo. Pa sem tam, kjer lahko označiš, kdaj bi rad rože, označila februar. Tudi mami je nekaj naročila (mislim, da nageljne in še nekaj), pa ni bilo nič od vsega skupaj. Midve ne bova več naročali. lp Alenka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

15. mar 2006 11:58

Moja nečakinja pa ima malo boljšo izkušnjo - lani v aprilu je kupila dva evkaliptusa, ki sta se ji v letošnjem februarju posušila in ker baje dajejo na tovrstne lončnice 1 leto garancije, je rekla, da jih bo poklicala in uveljavljala garancijo. Čebulice, ki jih je dobila zraven je dala mami in tašči in obe sta imeli zelo lepe lilije. Nanjo sem se spomnila, ker sem jo že večkrat videla, kako je omedlevala, ko je listala njihov katalog in razmišljala o tem, kaj vse bo naročila. MALC

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

15. mar 2006 16:30

Joj, kako sem razočarana, ko pebiram vašo pošto. Žal mi je, ker niste že lani začeli pisati o Bakkerju.. No, vzela sem 16x lilije , nekaj čebulic sem že posadila tudi zastonj čebulice iz lončka .. Upam, da bo vsaj nekaj prišlo ven.. Vam sporočim kasneje.. čez par mesecev.. MYCHELLE

senta5  

član od: 27.9.2005

sporočila: 8

15. mar 2006 20:01

Morda pa imam srečo,ker meni so se rastlinice lepo razvile in sem z njimi kar zadovoljna.Zacvetele so prav vse,tudi tiste iz vedra.Je pa res,da sem zemljo pripravila z konjskim gnojem.Morda je prav to pomagalo.Celo zadjo jagodo smo pozobali v novembru.Lilije,begonije...,vse so bile krasne.Tako:tudi letos sem naročila nekaj in upam,da tudi letos rezultat ne bo drugačen. Pa veliko lepih rožic vam želim... senta5

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

15. mar 2006 20:29

Midve z mami sve naročile vse možne čebulčke(okrog 160 čebulčkov), dobile sva jih pred dvema dnevoma, plačale 9000 sit in ne boste verjele danes posadile na vrt(brr)!!! Zdaj sve v pričakovanju.....! lp,

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. mar 2006 13:20

Dosti več informacij o omenjeni trgovini najdete na forumu: www.rastline.com lp

Boris1  

član od: 14.3.2006

sporočila: 78

18. mar 2006 10:12

Ljudje božji, zakaj nasedate katalogom? jaz take stvari nikoli ne kupujem preko kataloške prodaje, vedno je boljše kupit v kakšni cvetličarni, kjer vsaj mislim da imajo najboljšo robo, vsaj pri nas je tako, tudi tiste stvari a la bauhaus so včasih rizične. To so stvari, ki niso najbolj preizkušene, zato se posamezne tudi prodajajo po smešno nizkih cenah. Jaz rajši odštejem pri privat vrtnarju malo več pa naj si bo lončnica ali čebulnica ali celo rezano cvetje, vem da se ne bom opekel, če pa bi že bilo kaj narobe pa se tudi da zmenit in prosit za kak nasvet. Zato lepo vas prosim, ne nasedajte tistemu BAKKERU, tudi sam sem slišal 99% izredno slabih izkušenj z njimi, sam pa nisem izprobal in tudi ne mislim. To je sam biznis in obiranje folka, nekdo mastno zasluži in se smeje, medtem ko vi z razočaranjem in jezo strmite v boge sadike... Lep dan želim vsem skupaj! Boris1

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

18. mar 2006 11:26

Z raznimi centri imam kar dobre izkušnje, ni treba, da se kupuje v cvetličarnah, le pozoren moraš biti, da je sveža roba. Včasih me kar srce boli, ko gledam v Bauhausu, kako jim sadike padajo dol, ker premalo zalivajo. Razlika v cenah je zaradi tega, ker cvetličar vzame npr. 10 lončnic, center pa par sto in je toliko nižja cena, potem jih dajo še v akcijo. Le skrbijo običajno slabo zanje. Bakker je pa res en velik nateg. Že ob ogledu kataloga se ti pocedijo sline, ker so barve nerealne, v zavitku je npr. 5 čebulic, slika iz dvajsetih. Mene je premamila potonikasta vrtnica, ko dobim sadiko, se mi je zdelo sumljivo, ker je imela samo podzemni del. So me lepo okrog prinesli, pa ne vrtnarim od včeraj. Zrasla je potonika in to ni zame nobena potonikasta vrtnica. Mi je žal, da nisem shranila računa, ker bi jim nazaj poslala. Cene so pa zasoljene, vsaj še enkrat višje kot pri nas za enako blago. Na over. netu vrtnarjenje so se ene zelo pohvalile, še več pa je bilo kritik. Mene ne bojo več n-------i. LP LP

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

22. mar 2006 12:42

Sem bila kar presenečena, ko se brala vaše negativne izkušnje. Sama sem tudi naročila po katalogu čebulice in morem rečt, da so vse uspele (razen kar si je voluhar postregel). Res, da je trajalo precej časa, da so to poslali (ker so baje čakali ugodne razmere), amapk sem letos označila naj obdelajo naročilo prednostno in je prispelo že pred slabim mesecem. Sem imela večkrat negativne izkušnje s kakšnim Bauhasom. Kakšne res poceni, so tudi temu primerne kvalitete. lp tasau

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

22. mar 2006 15:53

Letos sem prvič naročila pri njih in označila dobavo prednostno v drugi polovici Februarja. No, do zdaj jih še nisem prejela in glede na vaše izkušnje jih tudi ne nameravam prevzeti. Če že dostava zamuja, kaj šele... Hvala za opozorila. lp ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti