Nova potegavščina ? - chitophylom 3

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

tema odprta - 14. mar 2006 11:26 | ogledi: 3.490 | odgovori: 20

Danes imate imate v ONI hitro rešitev za hujšanje ali ima kdo izkušnje s tem ali pa je to spet "nateg".

Meni bi prišla prav sicer taveika doza in tudi cena za 30 kg ni previsoka, samo ne vem ali se zgubijo kg ali SIT-i.

tamara1

tikva  

član od: 5.1.2006

sporočila: 71

14. mar 2006 12:52

Nisem prebrala katera dijeta je to,zagotovo pa vem da še niso izumili tabletke,ki bi topila kilograme. tikva

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

14. mar 2006 13:01

Jaz ti z gotovostjo zatrdim, da gre še za en nateg. Čudežnih tablet ni in jih ne bo. Zakaj pa misliš, da izumljajo vedno nove, pa so prejšnje takooooo učinkovite?? Nekaj ne štima. Škoda denarja. Treba je spremeniti prehranjevalne navade, vključiti gibanje v svoj vsakdan in uspeh je zagotovljen. Preverjeno. lp Julija

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

14. mar 2006 13:30

tamara vse to je samo zapravljanje denarja...zdrava in redna prehrana,pa gibanje! Teka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. mar 2006 13:31

Tamara1, gotovo boš izgubila SIT, ne da bi ob tem izgubila kg. Mogoče kakšnega na začetku, a takšni pripravki samo pospešujejo izločanje tekočine iz telesa, zato težo sicer izgubljaš, vsaj na začetku, ne pa tudi maščob. Izguba maščob pa je tisto, kar prispeva ne le k vitki liniji, pač pa tudi k zdravju. Kot ti je rekla Julya - zdrave prehranjevalne navade in zmerno gibanje, ni drugega. Razen če imaš tako srečo s presnovo, da organizem zadrži vse dobre stvari in slabe izloča, kg pa se ne kopičijo. Poznam nekaj takih, jaz na žalost nisem med njimi. Sem se pa na lastnih napakah veliko naučila. Res pa je, da nikdar nisem posegala po takšnih pripravkih - verjemi, več kot obljubljajo, manjši je končni učinek. Je pa tudi res, prav tako vem iz lastnih izkušenj, da se je v današnjem tempu in ob delovnem času, ki ga imamo, vedno težje zdravo prehranjevati. A z voljo in upoštevanjem vseh okoliščin se da nekaj narediti, je pa treba začeti v glavi. Ampak zdaj pa imam že same sebe čez glavo, nenehno nekaj ponavljam o tem... Mamamia mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. mar 2006 13:32

Če še imaš isto Ono pri roki, jo raje odpri na strani 41. Loni Makaroni

Ella  

član od: 25.6.2005

sporočila: 60

14. mar 2006 13:57

Tudi jaz se pridružujem mnenjem zgoraj. Zdrava prehrana in gibanje...in uspeh je zagotovljen. Res je, da se kilogramčki počasi topijo in da bi vsi radi čez noč shujšali, ampak s počasnim izgubljanjem kilogramov potem tudi ohranjanje teže ni problem, medtem ko pa pri hitrem hujšanju kilogrami še hitreje pridejo nazaj. In marsikdo reče: Ja, kako pa naj danes najdem čas za gibanje? Saj ni potrebno, da se vpišete na razne fitnese, aerobike...dovolje je že da se povzpnete na bližnji hrib, namesto da greste z avtomobilom do trgovine ki je oddaljena pol kilometra pojdite peš! ..in tako naprej! Je pa res, da je treba stvari pošlihtat v glavi in ko ti zdrava prehrana in redno gibanje pride v kri...si zmagala! Ella

burbonka  

član od: 15.5.2005

sporočila: 402

14. mar 2006 14:13

Jaz sem pa kar malo zgrožena pri takih "nategih". Kje je pri takšnih reklamah Zveza za varstvo potrošnikov? lp, burbonka

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

14. mar 2006 14:18

Ella in ostale res je najbolj pomembno da vse urediš v svoji glavi, vendar tudi najtežje. Moje greh : požrešnost Sodelavka je imela rojstni dan in je spekla božanske bananine kocke in polovica je končala v mojem želodcu. Seveda mi je bilo potem hudo in zvečer sem si spet obljubljala.. jutri začnem pa vedno znova zabluzim. Je pa res da bi morala biti zveza za varstvo potrošnikov dejavna tamara1

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

14. mar 2006 14:20

Ella in ostale res je najbolj pomembno da vse urediš v svoji glavi, vendar tudi najtežje. Moje greh : požrešnost Sodelavka je imela rojstni dan in je spekla božanske bananine kocke in polovica je končala v mojem želodcu. Seveda mi je bilo potem hudo in zvečer sem si spet obljubljala.. jutri začnem pa vedno znova zabluzim. Je pa res da bi morala biti zveza za varstvo potrošnikov dejavna tamara1

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

14. mar 2006 14:57

Kot so že moji predhodniki ugotovili - BLIŽNICE ŽAL NI , če se hočeš pregrešit moraš tudi trdo delat, da to pokuriš. LP tutifruti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti