40 mučenikov

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 10. mar 2006 21:48 | ogledi: 2.411 | odgovori: 6

Kaj 40, mene matra samo eden. Na, še včeraj razglabljam, kako je fajn biti single, berem Hiacinto Novak na celi črti - ona itak umira skozi vse tri knjige od neuslišane ljubezni. No, pa zagledam danes enega mladca in imam še zdaj mehka kolena. Gregorjevo se bliža, ma po pomladi še nič ne diši. sva imela vsaj čez kaj govorit. Potem me je pa sodelavka s stola skoraj vrgla, bi najraje v kleti pristala. Meni nič, tebi nič, začne vpričo naju čvekat, da je glih ta pravo vreme za malo stiskanja .

Ma sem se morala sama sebi režat, kar naenkrat sem bila ekspert za formulo 1 in avte, ta prava. No, vremenu navkljub je bil prav lep dan.

Zdaj grem pa sanjat mamamio in njeno torto v treh štukih.

Loni Makaroni

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

11. mar 2006 8:59

Hej , Loni, če se je zgodilo enkrat, se bo tudi drugič, ne ? Času daj čas, pa bo naredil svoje... Pozdravček, pa srečno! Vrana

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

11. mar 2006 11:17

Loni, če poleg tvoje "pojave" še količkaj velja rek, da gre ljubezen skozi želodec, potem je frajer že tvoj ... ti ne bo treba študirat motoroznanstva LP, V.

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

11. mar 2006 13:59

No, Loni - travca bo tudi kmalu "fedrčke" dobila.. Strinjam se z Vilmo - če bi frajer vedel, kako dobra kuharca si, bi zagrabil z vsemi štirimi.. Mučenik pri tebi prav gotovo ne bo - tist en vogal bo pa že držal.. Sončka! Tina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. mar 2006 14:13

Mogoče pa to bere, ali pa kdo izmed njegovih znancev? Saj veš, ta pozna tega, ta onega itd. Poznaš majhno papirnico ali trafikico v Idriji, ki jo vodi Nevenka? V Mb sonce že imamo, nimajo samo še pridne in delovne ribice, ker raje tukaj pisari kot pa dela kaj koristnega. riba-ribica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

11. mar 2006 17:26

riba-ribica, bom povprašala mamo, ona je v Idriji bolj doma kot jaz. Sem pa ta vikend tudi jaz na Primorskem, me je klical brat in rekel, da imajo sonce - to je bilo pred deseto dopildne in sem samo spakirala, zdaj sva ravno z mrcino s sprehoda, mokra in usrana sva oba, jutri bova še enkrat, potem pa nazaj v meglo ljubljansko. V Logatcu je bil gregorjev sejem, gužva totalna, sem še mislila, da bi šla pogledat, kako dolores kleklja, pa nisem imela škatle kje pustiti. Kar se pa mučenika tiče, njegovo cifro sem že dobila, pasjeljubca sva tudi oba, stanuje pa na drugi strani griča, Gorenjc čez in čez. Se bo že še zgodilo, da bo še kak šihtni računalnik kdaj čudežno crknil. Loni Makaroni

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

12. mar 2006 19:50

kot ljubiteljski poznavalec računalniških kišt: naj kakšen kabel pregrize kakšna miš, pa ne guna z USBjem, lahko gre kava oz. čaj po računalniku, najbolj zihr pa je, če greš pod c:windows in tam noter zbrišeš nekaj fajlov, ki se končajo na .dll. Računalnik definitivno crkne in ves sistem je treba ponovno naložit, kar traja nekaj ur. pa še odkrit je težko, zakaj se je kibla sesula... srečno, Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti