Naša mamamia

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

10. apr 2006 16:10

Se pridružujem vsem!!! Mamamia SUPER SI!!!!!!!! biba

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

10. apr 2006 16:11

Ker se se vpisala v KulSlo šele predkratkim natanko 29.03.2006 lahko zdaj oddam svoje mnenje.Dolgo sem prebirala nasvete in recepte mamamie in so mi takoj padli v oči.Najbolj po tem sem si zapomnila ta forum;mamamia le še tako naprej. mamazeljka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

10. apr 2006 16:13

Ej, Mamamia, kakšen je kaj občutek, 10 strani lepih besed (in še več jih bo), namenjenih samo tebi???? Se pa absolutno pridružujem... jasna

modri trak  

član od: 24.8.2004

sporočila: 40

10. apr 2006 20:40

Živjo, kot je najbrž kdo opazil, sem se v forum pridružila šele pred nekaj dnevi; pa je nola napeljala "štrajt" in je jernej temo zaklenil. Vpiknila se je v mamomio. Ko sem še prej neaktivno spremljala KULSLO -recepte in forume, sem tudi jaz opazila mamomio in mi je bil vsak njen nasvet ali mnenje na mestu. Tudi jaz se pridružujem pohvalam članici mamimii. LP modri trak Sporočilo je spremenil(a) modri trak dne 10. apr 2006 20:41:32

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

10. apr 2006 20:48

Tudi jaz moram nekaj napisati in se zahvaliti za vse nasvete, predloge, recepte in še in še! če je kdo tukaj na Kul Slo, da ima odgovor na vsako vprašanje, je to Mamamia. Hvala še enkrat! P.s: pa ne pusti se! Mi smo s teboj! maychi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. apr 2006 21:13

Joj, punce, zlate ste. Saj se morda včasih res razpišem, tudi ponavljam, ampak nekih stvari si res ne zaslužim. In zdaj, ko sem po zasebni pošti poslala nekaj sporočil, zagledam tole. In sem tako zelo vesela, res. Saj ne pričakujem, da se bo vsak strinjal z mano, daleč od tega, toda takšne besede, kot ste mi jih tu namenile, me res ganejo. In si mislim, da tega, kar sem zdaj napisala, ne boste jemale kot nekaj sladkobnega, pač pa kot mojo zahvalo za prijaznost, ki mi jo namenjate. Hvala vam, obenem pa prosim za pomoč: na zasebno pošto me je namreč - očino nova - članica wera spomnila, da sem enkrat na nekem forumu pisala, kako se iz mocarele dela kajmak. Da tega foruma ne najde več in me prosi, naj ji ga pošljem. Saj bomo pomagale, kajne? Čeprav slutim od kod veter piha - pa pustimo to, samo v vednost, kaj vse po zraku prifrči na računalnik... Dekleta, me se ne damo, kajne? Smo en tak lep skupek pisanih rožic, da bi nas bilo škoda spraviti narazen, kaj pravite? Naj vam bodo lepi prihodnji dnevi - , Mamamia mamamia

modri trak  

član od: 24.8.2004

sporočila: 40

10. apr 2006 21:19

To je bil eden prvih receptov, ki sem ga preizkusila iz KULSLO- vem samo sestavine: mozarela, namaz filadelphija, maslo, sol. trakec

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

10. apr 2006 21:26

"Ponarejen kajmak" sem že napisala pod temo "kajmak". Ko je bilo na KulSlo govora o njem sem si ga prepisala in sedaj se nahaja v moji kuharski knjigi. Mamamia Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. apr 2006 21:33

No, pa se je splačalo poskusit. In smo še enkrat priodvisnosti. Ne morem in ne morem z računalnika. mamamia

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

11. apr 2006 7:59

Tudi jaz se pridružujem čestitkam mamamiji in lahko rečem,da je duša Kulinarike.Nikoli ni nesramna ali žaljiva in vedno skuša pomagati z raznimi nasveti in recepti. Zato ne razumem raznih "Nol" in njej podobnih iz katerih govori sama zavist in sovraštvo.Zanima me kakšni ljudje se skrivajo za temi izmišljenimi imeni(mislim Nolo in njej podobne). Zato se sprašujem ali ni lepše,če nekomu dan polepšaš in ga razveseliš z lepo prijazno besedo, kot pa da ga razžalostiš in spraviš v slabo voljo. Mamamia bodi takšna kot si,mi ki dobro mislimo smo s teboj. Hvala tudi za poslane recepte na ZP. kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti