Naša mamamia

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

8. mar 2006 18:05

modrijan

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

8. mar 2006 18:10

Kulinarična slovenija je slavna, na internetu je taglavna, komaj čakam,da klik naredim in na Kulinariko pohitim. Tukaj smo se skupaj zbrali, da bi kar najbolje kuhat znali, smo velika družina zbrana, Mamamia pa je naša mama. Skrbno nad nami bdi, takoj na pomoč prihiti in če komu prekipi mu takoj nasvet podeli. Če kdo kaj ne ve, mu Mamamia takoj pove, pa mu je hitro jasno in potem se imamo vsi krasno! Tukaj smo vsi krasni, tukaj smo vsi glasni, a Mamamia je nadvse, saj od vseh največ ve. Če torej koga kaj žuli, naj nikar ne tuli, naj na Kulinariko pohiti, kjer takoj tolažbo dobi. Ker pa več glav več ve, naj velja za vas vse vi vsi ste 1A, zato naj živi Kulinarika!!!!!!! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

8. mar 2006 18:12

Marjetka cvetka, ti si pa res talentirana. Vedno rada preberem tvoje pesmi. Hvala! riba-ribica

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

8. mar 2006 18:58

Marjetka cvetka a si ti novodobni Prešeren od srca se nasmejim tvojik pesmicam PUNCE VSEM ČESTITAM OB NAŠEM PRAZNIKU !!!!!!!!!!!!!! ursa40

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

8. mar 2006 19:09

Tudi z moje strani vse najboljše o mamami! Seveda sem tudi z ostalimi zelo zadovoljna.Zdi se mi da ti vsak zna prisluhnit in pomagat,kar je dandanes redkost, prej obratno. Hvala vsem in srečno Teka

Soncika  

član od: 29.6.2005

sporočila: 35

8. mar 2006 19:52

Tudi jaz se pridružujem in čestitke vsem na tem forumu Pa še mojih par besed mamamii - pridružujem se vemu napisanemu na vseh teh straneh - mogoče tudi delno o "obilni ženski" za štedilnikom.... vendar zame si še vedno in boš kot ZAKLADNICA DOBRIH IDEJ IN NASVETOV. Lep ostanek dneva vsem skupaj Soncika

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

8. mar 2006 19:59

Rožanec, se strinjam s temo. Vsa pohvala mamamii, pa tjas ne smemo pozabit, pa dragičke, pa na vse, ki ste kadarkoli svoje ugotovitve oziroma znanje delile z nami. Lep praznik vsem! marelica

mara12  

član od: 7.12.2005

sporočila: 88

8. mar 2006 20:44

Tudi jaz se pridružujem in čestitam vsem skupaj, pa še veliko dobrih receptov in nasvetov. Srečno Marta mara12

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2006 20:53

Malo sem se še prišla "pocrkljat" na tale forum, potem grem pod tuš, malo pred Tv in potem spat. In bom sanjala o vseh vas, ki ste mi danes namenili toliko lepih besed. In jaz jih jemljem tako, da so namenjene vsem nam, ki se tu srečujemo, našemu druženju, saj brez vas oziroma nas, ki smo tako pristni sogovorniki, ne bi bilo foruma, kot je ta naš. Axel Munthe, švedski zdravnik in pisatelj, avtor knjige San Michele, je v tej knjigi med drugim zapisal: Kar obdržiš sam zase, izgubiš, kar deliš z drugimi, pa je zmeraj tvoje (ali tako nekako). In mi (ne morem napisati me, ko pa nam tisih nekaj moških zameša štrene - hvala bogu, da je tako,kaj bi me brez njih...) smo taki, da tisto, kar lahko, delimo z drugimi. Meni je to v veselje, navsezadnje vem zase, kako zelo se razveselim, ko mi kdo pomaga ali nameni nasvet ali prijazno besedo. Marjetka Cvetka, res si prava rožica...kulinarična pesnica...še zame si našla mesto. Dan žena je torej za nami, jutri pa novim delovnim zmagam naproti. Lahko noč vsem in lepo sanjajte, Mamamia mamamia

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

8. mar 2006 21:31

Tudi jaz bi rada dodala čestitko MAMAMI... Ko zagledam nov recept in zagledam ime MAMAMIA.. sem prepričana da je recept za 5 - petico !! MYCHELLE

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti