Naša mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2006 9:51

Ognjic ima prav - naj začnem pri njej. Če bi bil parket pod mojo pisalno mizo, bi se zdaj dvigoval. Tako pa imam topli pod in lužica gre proti hodniku. Ma res ste me šokirali. Danes sem prišla malo kasneje na Kulinariko, ker nadomeščam mojo zlato šefico (naš šef si je namreč danes vzel dopust, mora menda odpraznovat dan žena...), pa je na vrsti verižno naodmeščanje. Saj veste, delitev dela... Potem pa - tras, direktno med roge. Res sem imela malo solzne oči, ko me tako hvalite. Sploh, ker se mi zdi, da smo (z nekaj občasnimi, a redkimi izjmemami) na tem Forumu pretežno ljudje dobre volje in lepih misli. Če pravite, da kaj pripomorem k temu, sem toliko bolj vesela. Vsakega od vas, ki ste se oglasili, bi z veseljem cmoknila (lubčeka na klučneka...) res vam hvala za te besede, bi pa tudi jaz izrabila priložnost in se zahvalila vsem vam na forumu, s katerimi lahko tako prijetno kramljam - z nekaterimi tudi čisto osebno, ob kavici - in mi vsak dan tako zelo polepšate dan. Se mi zdi, da smo ena taka prijazna druščina, nekaj nas je že skoraj odvisnikov, pa vedno najdemo en za drugega prijazno ali vzpodbudno besedo (tudi preko zasebne pošte). Da o tem, koliko si pomagamo v kuhariji, sploh ne govorim. Torej - hvala vam še enrkat za vse, res sem ganjena. Sploh, ker je med nami še nekaj imen, ki so vsaj toliko kot jaz, če ne še bolj, zaslužne, da debata med nami nikdar ne zamre. Ob prazniku nas, žensk in žena, pa lep pozdrav tudi vsem moškim, ki se "družijo" z nami. Pozdrav dobre volje vsem vam, pa še na dolgooooooooooooooo druženje, iskreno ganjena Mamamia mamamia

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

8. mar 2006 9:55

Mamamia, ti si res najboljš!! Hvala ti!! Ursa urssula

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

8. mar 2006 9:55

Blanchy, če bi se to pri nas zgodilo, je konec z mojim sodelovanjem tu gor. Od hudega šoka bi me 100 % takoj kap zadela ...Saj ni tako hudo, bi bilo pa lepo to doživeti tudi takrat, ko nismo bolne s 40 temperature. Želje, želje ... Ognjic

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2006 9:56

O kako lepo, da si vesela. Saj sem itak pričakovala to! PA MI JE USPELO (OZ. NAM JE USPELO)!!! Lep dan vam želim

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. mar 2006 10:09

Pa še od mene en pušeljc za mamamio Velikokrat si me rešila z nasveti LP, V. Sporočilo je spremenil(a) VilmaS dne 08. mar 2006 10:10:05

skalarica  

član od: 3.2.2004

sporočila: 26

8. mar 2006 10:14

Mamamia tudi jaz se ti zahvaljujem za vse kar si nam pomagala s svojimi nasveti invedno je zanimivo prebrati tvoje komentarje, pa naj bodo osnovnošolski, ali pohvalni ali pa včasih tudi malce začinjeni. Kot poje Šifrer v svoji pesmi si je treba za prijatle čas vzet in ti si res prava prijateljica. Hvala in naj ti bo vsak dan takšen kot je danes vse obsijan s soncem.Lepo praznuj.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2006 10:30

Ma danes je res en lep dan. Zjutraj sem zgladila dva večja spora, v MB sije sonce, da je veselje, vi ste me tako zelo razveselili, v službi kaže, da se bo vse lepo izteklo... Aja, mož veliko naredi kar tako, mimogrede, če ne drugega gre v trgovino in nakupi, kar potrebujemo, pa perilo da prat, tudi po kuhinji je že pospravljal, če je bila sila, je celo kaj zlikal (potem smo mu to prepovedali, ker je bilo preveč "popravljanja" za njim - saj veste, kako je, če zalikaš srajco okoli gumbov, ko se vse vidi...). Pa med letom mi da včekrat avto iz garaže, preden grem od doma, nikoli me ne sekira, če grem kam s kom ven oziroma s svojo družbo (torej, kar dovoli sebi, je dovoljeno tudi meni), otroke je razvažal do onemoglosti, ko sem jaz delala, in se sploh veliko ukvarjal z njimi, ob sobotah in nedeljah skrbi za zajtrk sebi in otrokom, da jaz v miru spijem kavo in prelistam časopis...skratka, ni potrebe, da bi bil na danšanji dan še kaj posebej pozoren. Zdaj se pa bojim, da je preveč lepega naenkrat in da se kaj ne sfiži. Saj se ne bo, kaj pravite? Sicer pa: Najsrečnejši ljudje nimajo nujno vsega v izobilju, oni le izkoristijo najboljše od vsega, kar jih doleti (to misel sem nekje prebrala in mi je polna soli) Mamamia mamamia

nenči  

član od: 25.10.2005

sporočila: 165

8. mar 2006 10:31

Tebi mamamia in vsem ostalim"mamamiam" želim lep sončen in vesel praznik nenči

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

8. mar 2006 10:32

Lep praznik vsem na kulinariki, mamimii pa pošiljam miia miia

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

8. mar 2006 10:47

Kar je res, je res ..... vsaka čast mamamii in vsem ostalim, ki se po svojih močeh trudite pomagati vsem, ki se nam marsikdaj kaj zatakne. Vzemimo si danes čas zase .... ne samo ženski del, tudi moški .... preživimo dan, ki nam bo še dolgo ostal v lepem spominu... MALC

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti