Schumnik???

tema je zaklenjena

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

9. mar 2006 9:12

Res je kokos- se boš pol manj jezila Lep dan vam želim

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

9. mar 2006 10:11

Jaz bi proti koncu te debate rada dodala le še tole- moja 13-letna hči (ki smo ji ukinili internet, ha-ha!) mi je zadnjič, ko sem debatirala v klepetalnici povedala, da ima prijateljčke, ki imajo preveč časa in se iz štosa priklopijo na kak takle forum da potem provocirajo "stare mamke" (to so njene besede). Očitno pa me "padamo" na take provokacije. Saj veste, kaj je najbolj pametno narediti, če otrok govori grde besede - ignoriraš in potem mu to ni več zanimivo. Ne pravim, da je tale naš shumnik tudi eden od teh najstnikov, ni pa izključeno. V vsakem primeru pa velja tudi zanj enako. En lep dan poln veselja želim vsem skupaj! ZIMA

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

9. mar 2006 11:34

Imate prav. Še preveč pozornosti smo mu namenili. Temo sem odprla in jo tudi z veseljem zapiram! THE END

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. mar 2006 11:35

Tale tema nima pravega razpleta in pravega pomena, zato verjetno ne bo nihče zameril, da jo zaklepam. Sicer bo še kdo mislil da je schumnik kaka dobra jed, da je tema ves čas na vrhu Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti