Schumnik???

tema je zaklenjena

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2006 5:31

Ljudje moji dragi, saj nočem "težiti" ampak zdi se mi, da je pisanje in odgovarjanje na to temo naša izguba časa. Dan ima samo 24 ur in energijo, ki jo dobimo s spanjem na tak način izgubljamo v brez veze. Jaz vem, da bom danes preizkusila enega od receptov, ki ga je skritiziral "shumnik", da vidim, če so res tako slabi. Sploh ne dvomim, da se tip moti, saj sem se od vas že preveč naučila. Če komu recept ni všeč, raje vidim, če ga preskoči. "Shumnik" verjetno tisti dan ni imel drugega dela, ali pa mu "žena ni dala" (če jo sploh ima), pa je bil pač slabe volje in jo je stresal nad nami oz. našimi recepti. S takimi piloti se nočem ukvarjat več, to sem se že odločila, pa še vedno ne morem mimo, da nebi priložila še svoj piskerček. Tako težko zadržim besede v sebi in si ne morem kaj, da nekaj ne napišem. Drugače cel dan razmišljam o tem in mi je žal- zakaj nisi "stegnila jezika". Upam, da me ta tema ne bo več zavedla, upam, da se po tale naš bog ("shumnik namreč- sklepam da nam je bog, saj smo v enem dnevu že na tretji strani in nas tema očitno zelo zanima) vzel v roke in se znal kontrolirati. Da je dobil lekcijo, me sploh ne skrbi. Takšnim ljudem sploh nebi dovolila na našo stran. Žal pa smo v svobodni državi, kjer naj bi vsakdo svobodno izrazil svoje želje, kritike...- saj tudi politiki v parlamentu delajo to, ne glede da smo demokratična država (kjer naj bi odločali državljani), izrazijo svoj prav. Tako pač je- če se s tem dejstvom ne bomo sprijaznili, se bomo toliko časa živcirali, da bomo na koncu že zboleli. Nekateri pač ne znajo stvari povedati na lep način. Shumnik, tebi pa želim lep dan (pa tudi drugim) in upam, da si vesel, da te kujemo v oblake. Zdaj vidiš, kako se počutijo zvezdniki. Blagor tebi- tema je odprta samo na tvoje ime (žal pa zelo negativna). Zdajle sem dobila dobro idejo- boste videli, komu bom jaz namenila temo!!! Verjetno nas bo vse zanimala! Lep dan vam želim

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

8. mar 2006 8:27

rozanec je napisal/a:
Takšnim ljudem sploh nebi dovolila na našo stran.
Na mojem forumu (če bi ga imela), bi tudi vladala bolj trda roka. Ampak Jernej ima predobro srce , zato ga imamo vsi ostali toliko bolj radi in s svojim pisanjem tudi izkazujemo spoštovanje do njega. Za smetenje si naj pa vsak naredi svoj forum ali spletno stran in tam piše kar mu srce poželi. Predlagam da se ta tema zapre, ker res ni vredno da debatiramo še naprej. Ampak kot je rekla rozanec, tudi jaz še vedno ne morem mimo, da ne bi rekla besede ali dveh, ampak taka sem. lp, Marija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. mar 2006 8:30

No, no shumnik saj nismo tako zelo grdo mislili, ampak res pa je, da raje vidimo, da nekdo napiše svoj recept, kot pa da kritiziran že objavljenega. Pač vsak dela na svoj način in prav je tako. Verjetno bi se kdo zgrozil tudi, če bi vedel, da jaz, ko delam vlečeno testo (kar so me tukaj naučile ha ha), ga sploh ne obreže, tiste debele končke, ampak jih kar pustim na testu, ker mi jih je škoda, pa še tako fino hrustajo . Pa še kaj bi se našlo, pa zato ne bi šla nakomu kritizirat recepta. Se je tudi meni že zgodilo, da mi kaj ni uspelo ali pa mi ni bilo dobro, pa kaj potem, takrat jaz rečem PI PI PI PI pa, da vidiš kako so naše kokice vesele, one se nič ne sekirajo po katerem receptu je kaj skuhano. No zdaj pa kar hitro tipkovnico pod prste pa na plan z novimi recepti, teh smo najbolj veseli. Pa da vidiš potem kak je fajni občutek, ko nekdo uporabi tvoj recept in ga še povrh vsega pohvali. Saj bi se človek kar stopil od zadovoljstva. A ne punce in fantje, da bomo pozabili na tole, saj smo si že v teh 2 dneh "spucali" ventilčke. Pejmo raje kuhat. ] Ampak smeškoti so pa zakon. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 08. mar 2006 08:30:55 Sporočilo je spremenil(a) jade dne 08. mar 2006 08:31:12

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

8. mar 2006 8:41

Rožanec, si jo pa pogruntala. Se strinjam s tabo, da se klin s klinom izbija. Tvojo temo, ki si jo odprla, pa sem že v celoti prebrala. Čestitke za takšno delavnost navsezgodaj! Dobra tale, ni kaj. Lp Dolores

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2006 9:12

Jp, zjutraj od 3-10 ure najlažje razmišljam in sem najbolj dejavna Se mi že čas izteka Lep dan vam želim

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. mar 2006 11:48

Hi, hi, hi..... šele zdaj sem poštekala ko sem prebrala komentar pod česnovo omako. Te osebe očitno ni bilo doma ko so delili pamet. Je pa absolutno bila takrat ko so delili tisto kar nastane v hlačah ko te je strah. Zdajle so očitno polne in se ne upa več pojavit tukaj med nami. lp Vesna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. mar 2006 12:41

Reca,. Ma vsake toliko se nekdo najde in poskuša. Ampak mi smo res oaza miru, ker ko gledam kakšne druge forume, kako tam komunicirajo, me mine veselje...Mi si pa jasno in glasno povemo, kako gledamo na kakšno reč, trudimo se biti prijazni, kak dvignjen glas tu in tam ne more škodit, navsezadnje, kdo od nas pa kdaj ne vstane z levo nogo in je potem odveč sam sebi, kaj šele tistim okoli sebe...Takim, kot je ta shumnik ali karkoli že pa je treba v štartu porezat peruti. Demokracija gor ali dol. Vsak že lahko pove svoje mnenje, a ne tako, da s tem žali druge, ker potem to ni več demokracija ampak postaja anarhija... Tak, pa sem se izkašljala. Mamamia mamamia

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

9. mar 2006 2:25

shumnick je napisal/a:
"Po mojih izkušnjah se vedno najdejo bedaki, ki hočejo biti nekaj več in pri tem ne izbirajo sredstev. Nekateri od teh se niti ne zavedajo, da govorijo totalne neumnosti oziroma jim je pomembno, da so v centru pozornosti ne glede na to, če govorijo največje neumnosti na svetu." Anze_Svajger_SCRM Anže je meni ful kul tip in jaz ga zelo spoštujem. shumnick
Če je bilo to mišljeno kot žaljivka lahko rečem samo, da je tovrstno izražanje izredno otročje. Sicer pa je to moj zadnji odgovor v to otročjo temo. Če komu kaj ni prav pa naj se oglasi na ZS. Sporočilo je spremenil(a) Anze_Svajger_SCRM dne 09. mar 2006 02:26:00

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

9. mar 2006 3:12

Od vseh, ki smo odgovarjali na to temo in se po nepotrebnem živcirali, se 100% strinjam z Anžetom. Pa nehajmo že z njim! Spet se nisem mogla zadržat, spet sem tu odgovarjala. Ampak z Anžetom se res tako strinjam, da si nisem mogla kaj. Anže, mene pa zanima od kje tvoj nick? SCRM je namreč moja asociacija na srednjo šolo. Že od nekdaj me zanima tvoje ime. Lep dan vam želim

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

9. mar 2006 8:52

Joj, zdej si pa tudi jaz ne morem več pomagat in se zadrževat, moram povedat, da tudi meni že krepko preseda tale schumnik. Takšnile osebki mene tako "pogrejejo" da bi mu kar ... Tale je očitno kakšno enciklopedijo pojedel al kaj, da tako pametuje? Najboljše, da sploh ne berem več njegovih komentarjev!!!! kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti