Gorčica

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

12. mar 2012 18:45

Kje lahko dobim gorčico Dijon?

jgirl

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. mar 2012 19:06

Poglej pri leclercu. Lahko tudi v mercatorju pri "dobrotah iz sveta" (ali nekaj takega - mercatorji so zdaj svojo robo raztresli na sto koncih, samo da težje najdeš, kar iščeš). Išči znamko "Reine de Dijon" ali Amora, mora pisati na kozarčkih, da je dijonska gorčica.

 

 

 

Sonja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. mar 2012 19:46

Danes ravno nabavil v Leclercu. Toti frdamani Leclerc je prava past. Noter grem da nabavim 3 stvari, ven pa pridem po 2 urah, z polnimi vrečkami
Sem pa nabavil same kulinarične nebesa. Ahh jaaa nom nom
LECLERC IS HEAVEN!

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

13. mar 2012 8:18

Super, hvala! Leclerc mi je sicer malo odročen, a zelo rada nakupujem tam, se dobi mnogo stvari.

jgirl

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

12. apr 2012 20:38

Mi je nekdo iz Leclerca prinesel 2 dijon gorčici, pa sta obe svinjsko pekoči ... ne pikantni, ampak vsaj zame neužitno. :/ Ali sem imela zgolj nesrečo ali je to lastnost dijon gorčice?

jgirl

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. apr 2012 20:53

takšna je ja. Ampak jaz jo ABSOLUTNO obožujem! Pa saj to ni za na žlico, ampak za LA SPECIAL trenutke!!
Za na žlico uporabljam ono od Spara ali pa Tomya...ta Dionska pa je...mmmm...za meso iz grilla. UAAAA

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. apr 2012 20:59

jgrl,

kar si hotela, si dobila: dijonsko gorčico.  "Naša" gorčica je precej bolj blaga in precej manj slana od dijonske, ampak če si hotela dijonsko, bi človek predpostavil, da hočeš pač nekaj drugega od te, ki smo je sicer navajeni. Če pa hočeš tako, kot je kamniška - zakaj bi pa potem na njej moralo pisati "dijonska"? Kupuj še naprej Etino, ceneje bo, pa še zadovoljna boš. 

Sonja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. apr 2012 21:07

P.S.: pa nikar je ne meči stran, bi bilo škoda. Porabi jo za kuhanje, majonezo, solatne prelive.... pač v manjših količinah im malo spremeni proporce med sestavinami v receptu, pa bo. Za na kranjsko klobaso pa je res ni čez kamniško. 

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. apr 2012 21:07

MBrando je napisal/a:

Danes ravno nabavil v Leclercu. Toti frdamani Leclerc je prava past. Noter grem da nabavim 3 stvari, ven pa pridem po 2 urah, z polnimi vrečkami
Sem pa nabavil same kulinarične nebesa. Ahh jaaa nom nom
LECLERC IS HEAVEN!

 



---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

 

Dobrodošel v klubu, hehe

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. apr 2012 21:24

mamamia: Vredno vsakega centa in VSAKEGA GREŠNEGA OBISKA. Hvala za vso pomoč in pozitivno energijo

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti