Moka iz mlina

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

7. mar 2006 8:49

Galja, ali morda veš, kje je v Framu mlin? Ali pa če imaš telefonsko številko. Hvala in lp, sabrina

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

7. mar 2006 9:08

Jaz je ne upam kupovat večje količine,ker sem imela lani probleme z moli in še sedaj se pojavi tu pa tam kakšen. To je res prava nadloga.Zato kupujem moko kar sproti in to na centralni lj.tržnici v pokritem delu pri Krejanu. Ima vedno sveže mleto moko in bioložko pridelano,kar je pomenbno pri polnovrednih mokah in otrobih.Je pa tako kupljena sigurno dražja in še zmanjka ti jo lahko. Ko se bo otoplilo in bom 100 % da v moji shrambi ni več moljev bom pa mogoče šla po nekaj moke iz mlina. Kateri mlin mi priporočate v okolici Ljubljane ? Aki

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. mar 2006 9:25

Sabrina! Vprašaj v oljarni Bezjak v Framu 95, tel. št. 601 23 50! Galja

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

7. mar 2006 9:30

Aki, Mlin Rotar, Ples 2, Moravče. Zelo prijazni in imajo kvalitetno moko (vsake vrste), zdrob, otrobe.... Cene so zmerne. lp Julija Če imaš kakšno posebno željo, jih je dobro prej poklicati. Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 07. mar 2006 09:31:03

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

7. mar 2006 12:59

Ne morem pomagati, ta BIO hrana mi vedno dvigne pritisk, ker vem za ozadja določenih izdelkov, ki se oglašujejo za BIO, med drugim tudi za moko K. Ves ta BIO je zame larifari, posebej pri mokah, ki naj bi bile mlete s kamnitimi mlini. Kolikor te moke prodajo, bi ti samooklicani BIO peki zelo hitro bankrotirali, če bi jo mleli, kakor je treba. Še če pšenico zmeljejo pred tabo, ne moreš vedeti, od kod prihaja. Pa branjevke, ki kupujejo prelepo solato na Rudniku in ti jo potem drago kot žafran ponujajo kot solatko s svojega vrta. Samo, da vidim napis BIO, se počutim kot bedak. Lp Dolores

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

7. mar 2006 14:39

Dolores - pa saj niso vsi BIO pridelovalci enaki in tudi vsi kateri meljejo moko na mlinu nimajo naziva BIO. Kot vsepovsod drugod se tudi tu najdejo izjeme. To je moje mišljenje. Tudi jaz sem pisala v Soržev mlin in jitro dobila odgovor, zgleda da so zelo prijazni. Pa tudi dejstvo da je mlin star 700 let verjetno "ne pozna" modernega-hitrega mletja. Ja pa še to - povprašala sem tudi za ceno in se giblje tam od 240 do 650 sit - odvisno od moke. Minimalna količina (kar me je prijetno presenetilo) je 1 (en) kg, tako da jo lahko za poskušino vzameš samo kilogram, potem pa vidiš kakšna je. Definitivno pa mislim, da tisto kar si sam pridelaš na vrtu je zagotovo 100% BIO. gordana Sporočilo je spremenil(a) gordana dne 07. mar 2006 14:40:22

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

12. mar 2006 22:33

Živio. Jaz sem z gorenjskega konca in grem občasno v mlin v Prebačevo (mislim, da se mlinar piše Novak ). Moka je krasna, še nikoli nisem dobila nič živega zraven, mogoče sem imela pač srečo, pa tudi prav velikih količin ne kupujem. Cene so pa zelo nizke, precej nižje kot v trgovinah. Polnozrnata moka je bila ob mojem zadnjem nakupu tam nekje okrog božiča okrog 90 sit, podobno tudi bela in tip 850. Včasih imajo kar dren, tako da mislim, da so kvalitetni. Pa lep pozdrav. Pesnica

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

17. mar 2006 16:23

Sabrina tukaj je naslov in tel. Mlinarstvo Pečovnik Fram 37 Tel: 601 20 61 Delovni čas od torka do petka od 8.do17.ure, v soboto od 8. do 12.ure Ko si v Framu zaviješ za smer Planica ,mlin pa je takoj prva ulica levo za vrtnarijo.Od semaforiziranega križišča še ne 1 km oddaljen. balu

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

17. mar 2006 17:50

gordana je napisal/a:
Definitivno pa mislim, da tisto kar si sam pridelaš na vrtu je zagotovo 100% BIO.
Gordana s tem se pa ne bi čisto strinjala....Mi že MISLIMO, da je bio, samo po moje ni. Pri nas npr. ne gnojimo na vrtu, tudi škropimo ne...kar nam uspe nam uspe...včasih solato tudi 3x posejemo, da jo je sploh kaj. Ampak glede na lokacijo našega vrta cca. 10m od glavne ceste sem mnenja, da zelenjava kljub vsemu NI bio...je kar pošteno "oplemenitena" s svincem in še katerimi snovmi. In glede na to, da je splošno onesnažen zrak zaradi industrije, prometa....in da to potuje zelo daleč in zaradi tega tudi dež prispeva k temu, da je v naši zelenjavi/sadju veliko "nepotrebnih" primesi. Je pa vse skupaj definitivno veliko bolj zdravo, kkot tisto ki je bilo n-krat gnojeno, škropljeno in ni videlo sonca... maychi

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

26. dec 2007 22:48

Jaz sem pa iz Kočevja. A je tudi tukaj kje blizu kakšen mlin? buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti