Usnjena sedežna garnitura

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. feb 2014 20:53

Še kako se strinjam Vendelina, ima jo prijatelj, kjer preživim veliko cozy trenutkov. Sam sem kupil nekaj podobnega juti. 

Tudi iz prejšnega avtomobila pogrešam usnje.

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. feb 2014 21:08

Se bila zaprisežen nasprotnik usnja, zdaj pa imamo novo sedežno - usnjeno.  Mi je bilo kar okej, ko sem poskušala sedeti na njej že v trgovini, pa sem rekla zakaj pa tokrat ne? Ni pa povsem gladko usnje in seveda nikakor svetlo, temno rjavo je, dekica, mehka, topla, pa je seveda obvezna pri poležavanju. Pri nas namreč na sedežni poležavamo, bolj malo sedimo (ima dvosed tisto fino reč, ko s pritiskom na gumb izskoči naslanjalo za noge in lahko fino posedaš s stegnjenimi nogami, ali pa še malo narihtam naslon in na tričetrt ležim. Čisti užitek za tisto malo časa, ki ga preživim pred tv ...

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. feb 2014 22:49

Mi imamo prav tako najraje usnjene kavče in fotelje. Če se kaj popaca ni nobene panike, lepo se obriše, pa je. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti