Jernej...........

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. mar 2006 13:47

Super. Zasvojene imam rad. Posebno tiste ki potem naročijo Pluska Ne bom se delal da mi je vseeno, če mi ni... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. mar 2006 13:52

Jernej, zakaj pa ni pri anketi še ene možnosti? Jaz po resnici namreč ne pašem v nobeno kategorijo, v eno sem se sicer dala. Mi imamo perjad vso doma. Dobro, da sta si naša dva premislia in nista nabavila še pava, tega pa res ne vem, kam bi dali. Loni Makaroni

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

3. mar 2006 14:06

jernej je napisal/a:
Super. Zasvojene imam rad. Posebno tiste ki potem naročijo Pluska Ne bom se delal da mi je vseeno, če mi ni... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Joj, Jernej, kdo ve, koliko se nas spreminja "v tekoče stanje" (= se topimo), ko nam takšen mlad fant pravi, da nas ima rad. Ampak, veste, ta zasvojenost je en hudič. Grem sama sebi včasih na živce, ker imam dosti za delat, pa moram vseeeno vsake pol ure nujno skočit sem gor pogledat, če je kaj novega, pa namesto, da grem prav čas iz službe, je nujno potrebno pred tem znova preveriti KUL SLO. Doma mi gre to zelo počasi, ker imam navadno linijo. Ahhh, spet filozofiram. Lep pozdrav Ognjic

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

3. mar 2006 20:22

Jernej, živjo! Ker ne vem, kdaj se bova spet srečala v klepetalnici, sem se spravila kar na tvojo stran , da ti povem, kako super so fotke Sicer sem porabila kar precejšen del popoldneva, da sem kolikor toliko spodobno prišla skozi... Kakšen škratek! Pa kako je fotogeničen! Pa Joško, pa Dino, pa vsi skupaj! Na Kreti se blazno podjetno drži.... In ko sem prebirala komentarje.... Mogoče ta trenutek zvenim evforično, ampak sem navdušena, res. Imam tudi sama eno tako - bolj željo kot navado, da moram vse ovekovečit na filmu. Albumi se mi kar nabirajo in starejši ko so, bolj so dragoceni. So pa brez komentarjev, kar se mi zdi velika škoda.... Sploh če so tako duhoviti! Če bo še kaj novega, bomo pa tudi videli, a ne? Pozdravček! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti