Mačje stranišče na najinem dvorišču

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. mar 2006 16:34

@riba-ribica :)) sta zgleda glih za skupaj!:)) Macek moje tete je pa tak gospod, da pije samo izpod pipe in zna vodo tudi sam odpret (zapret se mu je pa ne ljubi). So imeli tudi ze ornk poplavo na ta racun, zdaj pa zapirajo kopalnico in kuhinjo, kadar jih ni doma. lp, proxima

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

1. mar 2006 16:54

Mleti poper,pomarančni olupki,bom probala vsakega mal,pa bomo videli kaj bo.Najprej v vrtni utici,ker se tam najraje zadržujejo. Ribica,mogoče pa tvoj muc išče v vodi ribico.Najbolje bo,da mu nabaviš bazenček z ribicami. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

VesnaG  

član od: 30.8.2003

sporočila: 65

1. mar 2006 22:19

Hvala vsem za izkusnje. Bom preverila za tiste zadevice v trgovini za male zivali, pa tudi pomarancne olupke in poper bom sprobala. Lep dan! Vesna

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

1. mar 2006 22:59

Ko se k nam preselijo sosedovi mačkoni in milo rečeno po.... najlepšo zelenico, pustimo eno noč našega psa zunaj pesjaka in je mir za nekaj mesecev. lp, vanja vanjatajnsek

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

2. mar 2006 7:10

Torej bom poiskala sprej, ki ga je omenila Nena. Nisem lastnica mačke in mačkona, vendar sta vedno pri naši hiši. Mačka je imela po dvakrat na leto mladiče (seveda pri meni) in s tem sem si nakopala problem. Mačko sem dala stelirizirati in zdaj je mir. Kadar sem v hiši, vidm veliko mačk, da o markiranju ne govorim. O popru sem že slišala. Res pa je, če ne bi bilo mačk, bi bile pa poljske miši, katerih zdaj skoraj ni. Pri nas so mačke samo zunaj, vstop v hišo je prepovedan. Še kakšen nasvet ne bo odveč, čer ga kdo ima. Lep dan. pri nas bo danes 30 stopinj, sonce že sije. Migla

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

2. mar 2006 12:19

Migla, prav zavidam ti sonček. 30 stopinj malo manj. Pri nas pa spet sneži. Daj pošlji malo sončka še nam v Slovenijo. Lep dan ti želim Julija

darkad  

član od: 3.9.2005

sporočila: 304

2. mar 2006 12:44

Tudi pri nas smo imeli podobne težave z mačkami, tako da sem že pred tremi leti prvič kupila sprej za odganjanje mačk in psov. Takoj, ko se začnejo težave pošpricam okoli cele parcele, pred stopnoščem in vhodom v vrt bolj pogosto (takoj ko vidim, da so se začeli mačji obiski) - resnično pomaga. Tudi z poprom sem že poskusila, je pomagalo, treba ga je pa kar izdatno potrositi po okolici. Mi domačih živali nimamo, tako da ne vem, kako sprej vpliva na domače muce in pse!? Sosedove zagotovo odžene... Lp darkad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti