Obrazložitev imen

alex5kids  

član od: 1.11.2005

sporočila: 13

26. feb 2006 11:57

Alex-->Aleksandra (moje ime) 5kids-->ker imam 5 otrokov alex5kids

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

26. feb 2006 12:25

Hojla! Zanimiva tema! Joj,Alex,pridna mama,kar pet otrok! Jaz sem sicer samo Marjeta,ampak me vsi kličejo Marjetka cvetka.Pol pa že moram biti ena lepa rožica.Kaj pa vem.! Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. feb 2006 12:40

dragička je napisal/a:
"Dragička" je pa zelo blizu mojemu imenu. Tako mi ljubkovalno pravijo moji najbližji. Zanimivo, za pokojnega očeta in potem za moža sem "Dado". Ne vem, oče verjetno, ker si je po šestimi puncami le želel sina, pa je meni nadel vzdelev "Dado". Mamamia... naj še jaz nekaj dodam na kaj mene asocira tvoje ime. A si predstavljaš tako matrono v italijanski kuhinj, okrog najmanj tri sinova in tri hčere, štrik za perilo iz okna na okno, mamamia z obrnjeno ruto, da ji prah ne gre na goste lase, ona pa urno klofa tepih... V loncu se pa kuhajo špageti... Pozdravček!
Ja, Dragička, tako nekako imam tudi jaz predstavo o mamimii. Na srečo samo predstavo, hehe.Ampak nekaj skupnih elementov pa se le najde - ljubezen do otrok, pa do kuhle, samo tisto stepanje tepiha si ne morem zamislit...Če česa ne maram, je to sesanje prahu in čišenje nasploh...bah...Smo pa mi kot neka italiajnska družina - glasni vse povprek, treskamo z vrati, tiho govoriti sploh ne znamo, nenehno se smejimo in kibicamo drug drugega, pa še z družino moževe sestre ter moževimi starši živimo v eni hiši - deset glasnih, vpijočih, treskajočih z vrati ljudi...Še dobro, da nam doslej ni odeslo strehe od vsega tega.... Ja, mamamia sploh ni tako mimo usekano ime...Čau, Mamamia mamamia

barbara R.  

član od: 2.10.2004

sporočila: 108

26. feb 2006 12:44

Jaz se pa kar na vseh forumih predstavim z imenom in začetnico priimka. Uživajte pustni vikend! barbara R.

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

26. feb 2006 12:49

Jaz sem za svoj nick izbrala kar priimek,se mi ni dalo kaj drugega izmisliti. Bernarda

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

26. feb 2006 13:03

eh, meni je pa ime maja, pa so bile takrat, ko sem se vpisovala, zasedene že vse različice tega imena, ki so mi padle na pamet. Sem že skoraj dala majac (ime+ prva črka priimka), pa je preveč spominjalo na pajac . Potem sem bila pa že res tečna in sem vtipkala inicialki, pa zraven maya, in pritisnila enter. pa je prijelo. Zdaj me jezi, ker spominja na mc donald"s (ki ga ne maram) in je brezveze, ampak kaj čmo... lep dan maja

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

26. feb 2006 13:21

Jaz pa sem uporabila kar svoj mladostniški nick. No, ker se nisem znala sama vpisat , je to namesto mene storil moj hekerski sin in tudi vpisal nick.... Sprva me je skrbelo, da se ne bom dobro počutila, pa vidim, da sem čisto OK z njim. Pozdravček! Vrana

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

26. feb 2006 14:04

Moj nick je pa kar moje ime. Ponavadi imam na vseh forumih ta nick. Ga ga ne pozabim Lp, Asja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. feb 2006 14:42

Hm, ker ima moje pravo ime nekaj z zvezdami, na katere sem tudi sicer cisto usekana - jih hodim gledat z daljnogledom, slikat z digitalcem, sanjarim o nakupu teleskopa (ki ni vec tako dalec), bolj po nakljucju pa celo vozim subaruja.:)) (kar je japonsko ime za Plejade oziroma Gostosevce, ki se jih bo samo se par tednov dalo videt na nocnem nebu iz kaksnega svetlobno ne prevec onesnazenega kraja) :) lp, proxima

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

26. feb 2006 14:49

Frina je grška prostitutka, ki je rešila Atene s svojim denarjem. Zahtevala je samo napis na obzidju. Atene je rešila Frina. Imam pa na vsakem forumu drugo ime. Če si vrano predstavljam na žici ( pri nas jih je ogromno!), se mamomio predstavljam kot Sofijo Loren, ko se zanjo borijo snubci.Ker je dobro ohranena vdova. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti