Neprebraba sporočila

neznan uporabnik
tema odprta - 22. okt 2001 13:26 | ogledi: 2.058 | odgovori: 3

Jernej!

Pred parimi minutami sem prebrala vsa neprebrana sporočila, sedajle sem pa ponovno na forumu in mi kljub osvežitvi strani kaže, da ima še vedno 35 neprebranih sporočil (nekje od začetka oktobra, pa čeprav odpiram forum nekajkrat na dan). Kaj moram storiti, da bom lahko odprla res samo nova sporočila.

Lep pozdrav!

Špela

neznan uporabnik

22. okt 2001 14:14

Hm, meni delujejo neprebrana sporočila OK. Razen tega, da me včasih odjavi sam in se moram spet prijaviti. Ampak to je druga zgodba. Ste prijavljeni? Če želite, da neprebrana sporočila delujejo, se ne smete odjaviti, če se odjavite in spet prijavite, bodo vsa sporočila v zadnjem času spet neprebrana. Je to ta problem ali je kaj drugega? Ste prijavljeni ves čas? Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

22. okt 2001 15:06

Sedaj je pa spet vse OK. Je verjetno računalnik malo štrajkal. Pozdrav Špela

neznan uporabnik

22. okt 2001 15:10

Ja, saj... Moramo najti način, kako združiti forum in prijavo v KulSlo, s tem, da bodo vsi novi prijavljeni v KulSlo avtomatično prijavljeni tudi na forumu... Toda... Kaj pa s starimi prijavami na forumu? Večina uporabnikov bi dobila nove profile, ker bi jih pobralo iz KulSlo prijave... Razmišljajmo naprej Jernej Urednik kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti