Miške z jogurtom

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8684

22. feb 2006 6:02

Dobre so tudi naslednji dan, seveda, če jih kaj ostane, saj pri meni je tako. Pozdravček!

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

22. feb 2006 8:44

Jelcy, kje paaaaaa veš, da se ne delamo norca, ampak kot je Atina napisala je post o pogrevanju zašel. Je bilo prav hecno, berem o miškah in potem berem naprej potem pa piše o škodljivem pogrevalnju. Potem sem še 3x prebrala recept za miške in jaz "pametna" bjonda študiram, pa kje hudiča piše, da so miške pogrete in kaj majo zdaj veze miške s pogrevanjem. Šele, ko sem tretjič vse prebrala mi je kapnilo. No zdaj se pa lahko meni smejite in moji "pametni blond logiki". Jelcy veš, da si dobrodošla in radi imamo nove recepte, tvoj že čaka v beležki, da ga uporabim. LP jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

22. feb 2006 9:13

Jelčy, nič ni letelo nate- Jardin se je zmotila (čeprav je bil njen namen zelo dober in nas je naučila veliko novega). Motiti se je človeško. Jelčy ti pa kar sodeluj, nihče se ne dela norca. Norca se delamo samo iz tistih, ki pljuvajo po receptih in se delajo pametne, v resnici pa ne poznajo osnov (veš, velikokrat se kdo včlani samo zato, da dela "zdraho"- saj boš čez čas videla. Imamo določene pilote, ki popestrijo forum in sicer v negativno smer). Seveda ne ti ne Jerdin nista med njimi- obe sta naši pravi članici! Lep dan vam želim

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

22. feb 2006 15:59

Verjetno so dobre tudi naslednji dan,kot je rekla Dragička,če jih kaj ostane. Marjetica iz ene mase se jih naredi približno 15 odvisno od velikosti žlice.Pa dober tek. Jutri pa vam pošljem še recept mišk z kvasom,so po okusu podobne krofom.čao. jelcy

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. feb 2006 15:12

Miške so zelo okusne, so mi jih kradli še vroče. Odličen recept. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti