Dober dan vsem skupaj

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

19. feb 2006 17:52

Pozdravljena Vrana!Sem ze malo pozna,vendar sem bila skoraj mesec dni brez interneta(groooooza,clovek sele tedaj vidi kako je postal odvisen).Upam da smo sedaj nas racunalnik ocistili vseh miljon tisoc virov,saj sem imela obcutek kot da hocemo porusiti svetovni rekord v zbiranju le teh.Se enkrat dobrodosla! Pozdrav marmeladka marmeladka

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

19. feb 2006 18:21

Lep pozdrav, marmeladka! Razumem tvojo stisko z virusi! Gotovo si za odpravo uporabila najboljši recept. Mislim pa, da bom res kmalu razumela, kako je, če si brez računalnika. Dokler nisem odkrila kulslo, sem ga uporabljala samo takrat, kadar sem ga potrebovala (pisanje opravičil za šolo in podobno),zdaj se pa vsi čudijo, kaj se je zgodilo z mano. Že zjutraj - hop! najprej za računalnik, zvečer, preden ugasnem luč, ugasnem računalnik. Pa bo že. Zdaj doma zmajujejo z glavo, naslednji teden, ko bom uporabljala izključno samo nove recepte, se jim bo pa kar samo smejalo! A ne? Se srečamo v klepetalnici! Hola! Vrana

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. feb 2006 10:58

Hej. pozdravljena! Si še vedno tako navdušena ali še bolj? Se mi zdi, da to drugo! En teden sem bila odrezana od KulSlo, pa se mi zdi, da me pol manjka! Naslednji teden se bo tvojim morebiti res samo smejalo, kako bo pa naslednji mesec, ko bodo stali na vagi, ha!? LP cervus

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. feb 2006 12:19

Hola! Naslednji mesec bom STRATEŠKO skrila tehtnico. Recimo, da se bo pokvarila . Sicer pa sem res vedno bolj navdušena. Bolj ko se znajdem med temami, težje se odtrgam. Ravno bordam po kulslo za receptom za mesni burek. Yeaaa Pozdravček Vrana

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. feb 2006 15:22

Julija, sem ga uporabila, hvala! Se že peče. Nekaj testa mi je ostalo, pa sem enega polžka napolnila malo z mesom, pa še kislo zelje sem dodala. Pa dva mini pica burek. Malo me skrbi polivanje z vodo... Bo izhlapela? No, bom še sporočila, kako je izpadlo. Pozdravček! Vrana

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

22. feb 2006 17:01

Uspelo je! Samo pica burek še čaka na večer. Vsi navdušeni.... Pozdravček! Vrana

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

23. feb 2006 10:06

Vrana, lep pozdrav tudi od mene; Kul Slo je res " the best "! Mi kar nekaj manjka, če ne morem vsak dan preverit, kaj je novega..., imamo pa sedaj računalnik tudi doma in zvečer, ko je mir, je največji užitek "prebirati" priljubljene teme..Dobrodošla!! Lep dan vsem, Karmen V.

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

23. feb 2006 11:22

Hvala za dobrodošlico, Karmen! Tudi jaz ne morem več brez kulslo.... Pozdravcek do zvečer! Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti