Dober dan vsem skupaj

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

17. feb 2006 19:49

Vrana, naša družba je vsekakor ena ob dobrih odločitev. Članstva tukaj nisem še nikoli obžalovala, žal mi je samo, da te druščine nisem spoznala že prej. In kako super je, če imaš kak problemček in vprašaš ljudi iz različnih krajev za mnenje. Običajno se pogovoriš samo z nekaj znanci, ki pa imajo običajno enake izkušnje. Če boš preizkušala preveč receptov pa lahko sodeluješ kasneje tudi v forumih o hujšanju. Pozdrav iz Mb riba-ribica

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

17. feb 2006 20:30

mamamia, dipsy in ribica-ribica, ne bom rekla, da predem, ampak če bi znala in mogla, bi zdaj prav gotovo! Toliko dobrodošlic in lepih misli v enem samem dnevu... Saj me bo kap! Pozdravljene vse tri! Seveda velja to tudi za vse ostale, ki jih že poznam....... Moram it Nočko Vrana

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

17. feb 2006 21:37

Vrana, pozdrav tudi od mene - sem reden gost čvekalnice - pridi Tam sem bolj zgovorna? Se beremo! Veronika

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. feb 2006 9:58

Veronika, hola! Se strinjam, tudi čvekalnica je zakon. Pridem, morda šele popoldne. Saj razumeš, gospodinjski posli...s katerimi nisem prišla skozi med tednom. Ki jih imam sicer zelo rada, ampak vzamejo čas. Lep pozdrav! Vrana

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

18. feb 2006 17:03

Hojla! pozdravljena Vrana med nami. Kaj vse se lahko skriva za nicki je pač vseeno ali je lepo ali ni. pa še vedno je to lepše da si si izbrala Vrana kot pa kaka "Kura ali Kavka" LP iz Krškega

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

18. feb 2006 18:46

pozdravljena med odvisniki tejča

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. feb 2006 20:01

Matjaž, pozdravljen! Namig je dober, ni kaj. Tisto o kuri, mislim. Po moje se za nicki ne skriva prav nič, razen morda kakšno drobno znamenje domišljije ali pa zgolj modre previdnosti . Tudi tebi lep pozdrav, tejča! Priznam, že kažem abstinenčne znake, pa me samo nekaj ur ni bilo tukaj. LP Vrana

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

19. feb 2006 14:40

Pozdravljena, Vrana, tudi od mene. Mimogrede, meni so vrane ful všeč in že ko sem bila mala sem si želela, da bi jo imela udomačeno. No, z glasom se ne more pohvaliti, a mi deluje nekam skrivnostno, čarovniško in hkrati frajersko ker tako hecno hodi ( ne leti ). Skratka, dobrodošla tudi z moje strani. vanjatajnsek

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

19. feb 2006 17:33

Zivjo, vanjatanjšek! Hvala za dobrodošlico! Kar se vran tiče, pa res hecno hodijo - kot da bi se ves čas globoooko priklanjale. Mene se je ta nick prijel nekje na koncu osnovne šole, ker sem se rada oblačila v črno in bila že takrat "umetnica". Pa tudi na vse šolske izlete sem jemala kitaro - priložnost, da s petjem upravičim svoj nick. Grozno prepevam. Priznam, s tem nickom sem se strašno dobro počutila in se me je držal tja do šestindvajsetega. Potem sem postala mama in s tem gospa Ta in ta. Na kulslo pa se človek počuti poživljen in mi spet kar paše biti Vrana. Lep pozdrav! Vrana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. feb 2006 17:40

Kaj pa je s kurami narobe? Me skupina prijateljic smo se tako imenovale, potem pa nas je moj mož prekrstil v krokodile...Vse lepše in lepše, še malo, pa bomo srake....Mamamia... mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti