Prenočevanje v londonu

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

3. mar 2006 22:27

tasyka je napisal/a:
Če pa ne bo želela vedeti Loni, bom pa jaz vsekakor. :) tudi sama se namreč zanimam za prenočišča v Londonu. Lp, tasyka tasyka
Tasyka glede nočitve v Londonu ti javim konec meseca kako in kaj. Zaenkrat ima pogodbo za stanovanje podpisano do konec meseca v 5. coni (45 min z avtobusom ali 25 min z podzemno do centra Londona). Če bo podaljšala ali najela novo stanovanje ti javim njen naslov za dogovarjanje. Zdaj je bila nočitev 12 funtov po osebi + 5 funtov na teden za stroške. Cena avtobusne karte je 1.50 funta in podzemne 4 funte za primerjavo.

tasyka  

član od: 16.4.2005

sporočila: 120

4. mar 2006 13:09

ok, hvala lepa, lp, tasyka Sporočilo je spremenil(a) tasyka dne 04. mar 2006 13:09:20

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2006 15:03

carmen, če si jo najdla na turist osvaja, je verjetno ista kot sem jo našla jaz. In izvedela, da juluja ne bonič. Sicer pa zdajle malce kolebam, mislim, da bom šla raje v tople južne kraje kot pa v kisli London in si ga bom pustila za naslednjo pomlad. Nisem še stoprocentna. Loni Makaroni

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

4. mar 2006 15:36

Ne nisem je našla na tej strani. No ko bom zvedela ti bom poslala sporočilo za zasebno pošto in ti bo mogoče še kdaj prišlo prav Medve sva imeli super vreme edino eno večer je malo deževalo (ni omembe vredno). Sicer pa sem dobila občutek da pri njih pomeni deževno vreme to, da malo dežuje in potem spet sonček Edino veter je bil kar močan

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

4. mar 2006 15:42

Ja Loni sem šla pogledat na to stran in to je to - Mojca! Ti javim če bo podpisala spet kakšno pogodbo in bo stanovanje spet na voljo za malo denarja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti