Brezglutenska prehrana

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

11. feb 2002 14:06

V katerih toplicah si pa bila? To se meni dogaja tudi v gostilnah. Jim povem, da imem probleme pa me pogledajo, češ sedaj si bomo pa še izmišljevali. Kaja ima res izkušnje, meni so ugotovili šele pred letom in pol, čeprav so najprej zatrjevali, da to že ni alergija na moko. Upam, da se bo v prihodnjosti kaj spremenilo. Glede kil, jaz sem s to dieto izgubila 10kg. Lp, Andreja

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

18. feb 2002 12:04

Tako, sedaj sem pa tudi jaz probala Suzanin recept. Super. Tako je narastel, da sem se bala, da mi bo ven ušel. To ga je užitek jest.

KRALJ  

član od: 22.10.2001

sporočila: 123

18. feb 2002 13:39

No, a ni to čisto nekaj drugega. Jaz sem prav veselje dobila.Še celo domači, ki so se prej zmrdovali ga kdaj pa kdaj malo sunejo.Ostali sploh ne vedo kaj zamujajo lp Kaja

Suzana Kranjec  

član od: 6.11.2001

sporočila: 13

26. feb 2002 13:39

Malo me je vmes zmanjkalo! Sem prav vesela da imate tudi ve dober kruh. Včeraj sem imela novo peko. A povem recept. Polnozrnati kruh. Fantastičen. K osnovnemu receptu sem dodala sem še 30 ml vode nato pa še: 2 veliki žlici sezama 1 veliko žlico riževih kosmičec in 1 veliko žlico ajdovih kosmičev (ki jih lahko zamenjaš za ajdovo moko), ki jih dodam ob pisku po 25 minutah. Pa dober tek. Kruh je tako nahajal da je hotel dvigniti pokrov pekarne. Vesela sem da imate tudi ve dober kruh. KAj dobim v zameno za recept- kaj mislita name ko se slatkata- LP Suzana

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

26. feb 2002 14:00

Ja seveda mislim nate, ko ga jem. Še eno vprašanje, kateri program in kakšno zapečenost uporabljaš? Jaz sem uporabila hitro-srednja zapečenost, pa se je škorjica malo odstopila. Drugače je bil pa odličen. Lp, Andreja

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

26. feb 2002 22:49

Živjo! Upam, da ne bom preveč zmotila toka vaših misli. Sem že slišala za celiakijo, ne vem pa, kakšni so simptomi pri tej bolezni? Kako veš, da si alergičen na gluten? Imam skoraj 6-mesečnega sina - zato me zanimajo simptomi in mogoče tudi kako pogosta je ta alergija/bolezen? Dame moje, tudi meni se je zečela cediti slina, ko sem brala o vašem kruhu veliko užitkov še naprej! Sycia

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

27. feb 2002 10:14

Pri meni je bilo tako: da sem nekega dne padla v nezavest in dobila koprivnico. Zdravniki so rekli, da imam alergijo (pametni kot včasih tudi so), ampak na zdravila. O.k., prav. Vendar, čeprav, zdravil nisem jemala, sem vsake neki časa poiskala pomoč na urgenci. Tam sem bila že stalna stranka, vsi so me poznali. Še dobro, da sem zavarovana, ker mislim, da klic rešilca ni poceni. Na koncu sem začela gledati kaj jem in si zapisovati. Na koncu sem ugotovila (sama, čeprav sem bila 2 tedna na Golniku, kjer so ugotavlali na katero zdravilo sem alergična), da sem alergična na moko. Na koncu so zdravniki le popustili in priznali, da nisem alregična na zdravilo. Ta bitka ugotovitve se je vlekla 3 leta. Glede točnih simptomov pa ne vem. Tako je bilo pri meni. Lp, Andreja Sporočilo je spremenil(a) hana dne 27. feb 2002 10:15:31

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

27. feb 2002 10:24

Joj, joj! Grozna stvar, da imaš takšne hude reakcije in moraš na koncu še sam ugotoviti, kaj ti ne paše. Včasih res izgleda, da se nimaš na koga zanašat, ane. No, vsaj veseli me, da si ugotovila, kako je s tem. Ampak jst bi vseen enkrat rada probala ta "vaš" kruh Lp Sycia

Suzana Kranjec  

član od: 6.11.2001

sporočila: 13

28. feb 2002 15:18

HEllo! JAz uporabljam program schnell in manjša zapečenost. Čim sem povečala zapečenost je kruh padel dol. Sedaj sem ugotovila, da je bolje da že poprej zmešam suhe sestavine in jih stresem v vodo, saj dam takoj na peko- ne delam kruha z zamikom peke. KEr potem se sladkor bolj enakomerno porazdeli in je porjavelost kruha lepša. Poleg tega jaz na začetku mešanja kar malo pomagam s platično mehko kuhalnico, da se z robov res pobere vsa moka. Sycia sprašuješ za simptome- jaz sem 9 let zatekala v roke in v noge, imela angine vsak mesec in padala skupaj. Tud i glede diagnostike sem imela podobno izkušnjo kot Andreja. LP Suzana

jtolar  

član od: 3.7.2003

sporočila: 1

3. jul 2003 12:36

Pozdravljeni! Tudi jaz imam podobne težave kot vi. Kruh sicer pečem na roke in uporabljam finaks moko. Tudi jaz ga obogatim z različnimi semeni in je prav okusen, le hitro se posuši. Sedaj pa sem se odločila, da bom kupila pekarno, vendar še ne vem katero naj. Pri nas je kar bogata ponudba. Upam, da se ne bom uštela. Na dieti sem sicer šele dva meseca, a mi kar uspeva. Ker ima rada slščice, pečem razna peciva, ki včasih uspejo, včasih pa ne. Sicer pa je časa še dovolj in bomo sprobali zadeve. LP Jerneja tolar jerneja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti