Kaneloni

ajta  

član od: 4.4.2004

sporočila: 91

13. feb 2006 9:42

Pristavljam še svoj odličen recept: v kanelone dam gobji nadev. Opražim eno malo čebulo, nato dodam narezane šampinjone. Malo dušim in vmes zalivam s sladko smetano. Dodam strrt česen in sol. Ko so gobe pečene, jim dodam eno kislo smetano. S tem polnim palačinko, jo spanirami in spečem.Neverjetno dobro. Poskusite

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. feb 2006 11:06

Kako smo samozavestni

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

13. feb 2006 11:44

Jaz jih nadevam z šunko in sirom,nato jih spaniram. Teka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

13. feb 2006 12:48

Včeraj sem malce eksperimentirala in naredila zelenjavne kanelone - na olivnem olju sem prepražila zelenjavo (por, korenje, brokoli, grah, šampinjoni) jih malo zalila, dodala malo timijana ter sol in podušila; na koncu sem jo zalila s podmetom iz žlice moke, kisle smetane in malce vode, ki je nadev malce povezal. Kanelone sem s tem nadevom obilno napolnila, jih zvila in zložila v pekač, namazala s kislo smetano in naložila s sirom ter zapekla v pečici. Bili so zelo okusni in zanimiva popestritev jedilnika. Lp katjushka

CARLY  

član od: 13.9.2005

sporočila: 136

14. feb 2006 14:31

Hvala za vse recepte, sem jih v soboto naredila, pa sem mal skombinirala sestavine iz različnih receptov. Sem naredila mesne, samo zraven sem pa na tanke razine dodala še bučke pa por. Vse skupaj pa prelila z bešamelom pa mal sirčka na vrh, da se je fajn zapeku. So bli zlo dobri, sam mal preveč bešamela sem dala. CARLY

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti