Damjan murko?!?

tema je zaklenjena

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. feb 2006 12:25

Jernej, zakleni vse skupaj!!! Ker spet nikamor ne pelje. A se spomnite še enega Murka z naših strani??? Loni Makaroni

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

10. feb 2006 12:30

Marille, saj se je res neumno spuščati na tvoj nivo, vendar - tudi ti boš nekoč starejša, veš?! Pa boš s svojim slengom takrat prav neumno izpadla, hehe. Sicer se ti to že zdaj dogaja, pa si očitno še premlečna, da bi se tega zavedala, žal. Sicer pa raba knjižnega jezika ni omejena (in pogojena) s starostjo pisca - pogojena je z željo, da bi bilo napisano razumljeno čim večjemu številu uporabnikov foruma. Ampak se ti očitno na to požvižgaš, predvsem pa želiš s takim pisanjem pritegniti pozornost in vnesti nestrpnost med ostale forumaše. Aja, pa še to - zašla si na forum Kulinarike in ne na kak glasben oz. otroški forumček..... Lp.

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

10. feb 2006 12:32

Jaz pa sem skoraj prepričana da je tale marille pravzaprav omenjeni gosodič Damijan MUrko in dela javnomnensko raziskavo o sebi. kalcicl

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. feb 2006 12:36

Da ni to tisti vnuk nekega Murka, ki je pred leti strašil po našem forumu in risal iz smeškotov kljukaste križe??? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti