Damjan murko?!?

tema je zaklenjena

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

10. feb 2006 10:22

Ej Ognjic, saj res, to mi pa še ne misel ni prišlo. Res je nekakšen kuharček. Nekje je tudi objavljal (pa se sedaj ne spomnim) neke svoje kuharske skrivnosti. Pomoje je to to (da je tale "marille on sam). Lep dan vam želim

marille  

član od: 3.10.2005

sporočila: 12

10. feb 2006 10:27

LoL pa kva je z vm!?!? :) Itak da nism jst on... A je mar narobe ce me je zanimal kasn mene mate o njem... Itak je on za moje pojme debil in en feget k sam sep laze da ni... Me je pac zanimal kva si mislte o njem a je to tok narobe? :P Saj nasmejala sm se zravn ce ne druzga k sm brala vase komentarje. :) aja pa se neki... ja on je eno slascico poimenovou Lepi Damjan! LoL On kao lepi... :)) LP MariLLe marille

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

10. feb 2006 10:37

MariLLe, tvoj nacin pisanja v slengu je res potreboval malo vec moje koncentracije, da sem lahko prebrala tale tvoj zapis. Kaj ce bi se v prihodnje vsaj malo potrudila? julia

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

10. feb 2006 10:43

Prvič slišim zanjga. marelica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. feb 2006 10:46

marille je napisal/a:
LoL pa kva je z vm!?!? :) Itak da nism jst on... A je mar narobe ce me je zanimal kasn mene mate o njem... Itak je on za moje pojme debil in en feget k sam sep laze da ni... Me je pac zanimal kva si mislte o njem a je to tok narobe? :P Saj nasmejala sm se zravn ce ne druzga k sm brala vase komentarje. :) aja pa se neki... ja on je eno slascico poimenovou Lepi Damjan! LoL On kao lepi... :)) LP MariLLe marille
Ej, gospodična, gospa, gospod ali kdorkoli že ste, kdo pa je vas slovenski jezik učil? Če bi gospod Toporišič to videl, nikoli več nebi trdil, da so Cerklje ob Krki Cirklje, takoj bi ga namreč pobralo. Pa brez zamere, saj vendar dosti več časa porabite, da kaj takšnega napišete, kot če bi uporabljali vsaj "približno" slovenščino ... Ognjic

zelvica  

član od: 2.12.2005

sporočila: 60

10. feb 2006 11:37

Psiho!!! zelvica

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

10. feb 2006 11:39

Meni ta pevec ni všeč. Vesna Leben

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

10. feb 2006 11:40

marille je napisal/a:
LoL pa kva je z vm!?!? :) Itak da nism jst on... A je mar narobe ce me je zanimal kasn mene mate o njem... Itak je on za moje pojme debil in en feget k sam sep laze da ni... Me je pac zanimal kva si mislte o njem a je to tok narobe? :P Saj nasmejala sm se zravn ce ne druzga k sm brala vase komentarje. :) aja pa se neki... ja on je eno slascico poimenovou Lepi Damjan! LoL On kao lepi... :)) LP MariLLe marille
tjas

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

10. feb 2006 11:54

Nikoli slišala... Po komentarjih na forumu sodeč ničesar zamudila... Aja, glede slenga pa; Nebi se zgražal samo Toporišič... ivonja Sporočilo je spremenil(a) ivonja dne 10. feb 2006 11:56:28

marille  

član od: 3.10.2005

sporočila: 12

10. feb 2006 12:16

heh... da nebi zdej slucajn o tem... jst saj slovensk pisem, mal nazaj poglejte juznake ko pisejo pol pa men govorte... to je pac sleng mladih in jst nism cist nc kriva ce se ve "gospe" ne morte temu prilagodit... Same se nad sabo zamislte pol pa men govorte... Slovenija je pac svobodna dezela an? Vidm da ste same stare mame tle gor ja ... heh LP MariLLe marille

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti